Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány óráig szállít a Gls?

Hány óráig szállít a Gls?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, hogy titokban, utánvéttel megrendelnék magamnak egy polygel szettet, mert anyám nem engedi, de nem tudom, hogy a Gls délután hány óráig kézbesít csomagokat. Ha max 4-ig, akkor tudom hozzánk is rendelni, de ha nem, akkor max egyik barátnőmékhez

2021. okt. 31. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
17-ig
2021. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez attól függ, hogy mikor ér oda. Tehát érted, hogy merre van az útvonala és mikor kerül sor a ti környéketekre.

Hozzám pl mindig 1-2 óra között jön. Csúcsforgalomban (karácsony pl) 3 körül ér ide.

Lehet, hogy pont felétek kezd, akkor akár már reggel is viheti, de az is lehet, hogy a ti környéketek az utolsó, akkor pedig csak késő délután ér oda.

A dpd például mindig reggel jön hozzám, mert ő a “másik irányból” kezd.

2021. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel diák vagyok, ezért a 2 után, 4 előtt lenne a legjobb, de azt ugye nyilván nem én döntöm el. Hoztak már csomagot nekünk, és akkor délután 3 körül volt, de nem tudom, mindig ugyanígy, 2 és 4 közt szállítanak e ebbe a városba
2021. okt. 31. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gls csomagpontra nem lehet?

Illetve a Gls aznap küld sms-t,hogy kb mikor ér oda. Ha neked az nem jó, fel lehet hívni a sofőrt,hogy egyeztess vele. Nekem volt olyan,hogy de. hozta volna, de telefonba mondtam neki,hogy kora délután érek haza. Nagyon rendes volt hozta amikorra megbeszéltük.

2021. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van esti kiszállítás is, 17-20 óra között.

De kiszámíthatatlan amúgy, sofőrtől is függ, vagy hogy aznap mennyi csomagja van.

Kérheted még csomagpontra, vagy aznap, amikor szállítanák a csomagot, valamelyik szomszédnál ott hagyod a pontos összeget és megkéred, vegye át helyetted. Amikor meg hív a futár, mondod neki. Általában rugalmasak, nekik is az az érdekük, hogy az összes csomagot leadják.

2021. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Google szerint 8-18óráig van kézbesítés
2023. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!