Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik divatórákat vesztek...

Akik divatórákat vesztek (Daniel Wellington, Fossil, Michael Kors, stb.) tisztában vagytok vele, hogy csak a márkát fizetitek meg?

Figyelt kérdés
Ezek az órák úgy állnak elő, hogy a gyártó beszerez egy tíz-húszdolláros japán szerkezetet, csináltat egy kínai tokot, ráírja, hogy Daniel Wellington vagy akármi, lekrómozza a tokot és elkér érte 30-50 ezer forintot. A tényleges értéke az órának ennek töredéke. Természetesen mindenki arra költi a pénzét, amire akarja, de szerintem az emberek ezekkel nincsenek tisztában, mikor órát vesznek... a márkaforgalmazók, a Casio vagy Seiko maga állítja elő az óráit. Azt sem értem, hogy ha a minimál van divatban, akkor az miért ezt a DW órát jelenti, mikor ezt már rengetegszer feltalálták korábban (elég csak a Nomosra gondolni, de rengeteg régi óra van, ami ilyen design-nal rendelkezik...)
2021. nov. 5. 11:33
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
De a kedvencem ebből a mezőnyből, a parasztvakítás netovábbja az a Diesel óra. Otromba az egész, hatalmas tok, miközben szerkezetileg egy filléres gagyi van benne.
2021. nov. 5. 11:34
 2/41 anonim ***** válasza:
47%
Daniel Wellington-ban azt sem ertem hogy miert irjak ra az orara a csavonak a nevet??? Mi ez valami ekszer amibe belevestek a szerelmem nevet? Hat kosz, nem akarok olyan oraval maszkalni ferfi letemre, amibe egy masik ferfi neve van ranyomtatva.
2021. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel mindenki tisztában van.
2021. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

#2: Az a durva, hogy ha elolvasod a cég történetét, ez nem az alapító neve, hanem valami random túrázóé, akivel Ausztráliában találkozott.


#3: szerintem nem.

2021. nov. 5. 12:20
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

"#3: szerintem nem."


Miből gondolod? :D

2021. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenki tudja szerintem, aki megveszi. Vagy szerinted elhiszi bárki, hogy Beyonce vagy Lady Gaga parfümöt kreált? Adják a nevüket jó pénzért és kész.
2021. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is mindenki, de a többség tudja
2021. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértitek a kérdést. Én nem azt hiszem, hogy ők azt hiszik, hogy ezek személyesen Armani meg más divatikonok által tervezett műremekek, hanem azt, hogy ezek közép- magas kategóriájú kvarcórák. Mivel az áruk ezt indokolná. Ami nagyon nem igaz, mert egy párezres Casio tudja ugyanazt, mint ezek. Szerintem nincsenek tisztában azzal, hogy mennyire gagyit hordanak valójában. Másképp miért adnának ki rá 50 ezreket?
2021. nov. 5. 14:20
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

#8

Szerintem mind értettük a kérdést, de én továbbra is azt mondom hogy a többség ezzel tökéletesen tisztában van.


"miért adnának ki rá 50 ezreket?"

Mert nekik az tetszik.

2021. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz vele, vegyék, vigyék. Egyébként az olcsóbb Miyota szerkezetek 3-4 dollárba kerülnek :)
2021. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!