Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy Douglasban,...

Szerintetek egy Douglasban, vagy rossmanban, müllerben napi hány 100 ezer Ft-ot fújkálnak el a vásárlók a teszterekkel?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg 5000-et sem, azert nem szoktak kirakni draga (>50000) parfumoket.
2021. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ajtóba kirakott 500 forintos kézfertőtlenítőt is felvizezik, lehet, a parümöt is, bár nem tudom, hogy a parfüm forgalmazója állja-e a teszter költségét, vagy a drogéria, de pl én nem vennék úgy parfümöt, hogy előtte nem szagoltam meg, meg gondolom sokan mások se, úgyhogy biztos megéri nekik, meg bele van már kalkulálva az árába.

Amúgy annyira sokat talán nem fújkálnak, a googléban rákeresve 1 ml az 15 fújásra elég átlagosan, azaz egy 100 ml-es parfümből 1500 fújás kijön, azaz ha mondjuk 12 órát van nyitva a bolt, akkor ha kb fél percenként fújnak egyet, akkor 100 ml fogy el egy nap alatt.

2021. nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
4 napja voltam Rossmannban, konkrétan csak 1-2 olcsóból volt tester. a 10+ ezresekből nem.
2021. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, benne van a megvásárolt parfüm árában az 5-10 fújás a teszterrel. Meg aztán az a teszter az eredetinek legalább 20x hígítása.
2021. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Müllerben dolgoztam, ott konkrétan voltak olyanok, akik napi szinten visszajártak, nyomták mint állat, egész testre, arcra, gatyába be, konkrétan megfürödtek benne. Paco Rabanne 1 Million-ra volt ez leginkább jellemző, azt nagyon szerették az ilyen suttyók. De az aktuális divat parfümökre mindig sokan rájártak. Ami meg nem népszerű, az évek alatt sem fogy el, és megromlik.
2021. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Paco Rabanne 1 Million a legalja suttyó proliknak az illata. xD
2021. nov. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!