Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a száj mekkorának számít?

Ez a száj mekkorának számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Linkelek egy képet egy szájról, aminek a nagysága hasonló az én számhoz.


[link]


Ennél Max egy nagyon kicsit teltebb az alsó ajkam.


Ez mekkorának számít?



2021. nov. 7. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2021. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez nagyon szép
2021. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális meret
2021. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökmindegy?
2021. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4

Nem, elég sokaknak számít.

2021. nov. 7. 18:05
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont jó. De az arc többi részétől is függ
2021. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj, hogy te vagy kettyós, mert neked konkrétan az számít, amit mások mondanak, gondolnak rólad, vagy éppen a szádról, ami így összességében egy fatális badarság 😀 De majd az idő múlásával rájössz arra, hogy ha másoknak akarsz megfelelni, akkor megbolondulsz!
2021. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
szerintem elég vékony.
2021. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7

A kioktató válaszodnak nem igazán látom értelmét.

És mielőtt belekezdek, előre mondom, hogy ne szólj be másnak úgy, hogy amúgy semmit sem tudsz. Nem tudom honnét vetted, hogy én most annyira nagy jelentőséget terítek a számnak. Kiírtam vele egy kérdést, de semmi több. Pusztán érdekelt kinél számít ez nagynak.

Valamint köszönöm a kioktatást, de tapasztaltam, hogy nem kell máshoz hasonlítani magam, mert nem tesz jót.


#8

Akkor mi a vastag? A szétplasztikázott kacsaszáj?

2021. nov. 7. 23:09
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a normális kategóriába sorolnám az enyém is valami ilyesmi. Erre szokták mondani, hogy nem túl vékony ne aggódj, de nem minősül telt ajaknak sem. Egyetértek azzal, hogy inkább az arcvonások számítanak mellé, mennyire egyenlítik ki vagy nyomják el az ajakformát.
2021. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!