Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a száj mekkorának számít?

Ez a száj mekkorának számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Linkelek egy képet egy szájról, aminek a nagysága hasonló az én számhoz.


[link]


Ennél Max egy nagyon kicsit teltebb az alsó ajkam.


Ez mekkorának számít?



2021. nov. 7. 17:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Vékony, átlag.
2021. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vékony-átlag lehet alapból. Ez a kép mondjuk pont csalóka, mert kontúrozva van, van rajta szájfény, meg nyitva is van, így vastagabbnak tűnik, de az alap természetes állapotában ezek nem vastag ajkak.

Nekem is ilyesmi, ha nincs kifestve, alig látszik, de egy szép kis rúzs mindig nagyon feldobja a külsőm, hangsúlyt ad a számnak.

[link]

[link]

[link]

[link]

Nem csak a feltöltött ajkak lehetnek vastagok.

2021. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Azok vastagnak számítanak? Amiket linkeltél.

Nekem van akkora így belegondolva.

2021. nov. 11. 10:23
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vekony a szád utána meg amikor ezt elmondjuk hirtelen vastag?
2021. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem teszel fel a te ajkadról képet és akkor pontosabban meg tudnánk mondani.

Itt az enyém pl:

[link]

Kb olyan méretű, mint amit linkeltél a kérdésben és inkább vékonynak tartom. Amiket a 12-es linkelt azok telt ajkak.

2021. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Értem.


#14

Nem találtam ennél jobb képet, ami teljesen hasonlított volna az enyemhez. De ha kicsit olvasnál meglátnad, hogy írtam, hogy annál vastagabb, nem nehéz igaz?

Valamint én nem látok sok különbséget az általam és a 12-es által linkelt ajkak között.


#15

Most ez Kinos, de nem tudom hogyan kell. :D

A tiéd él jelentősen vastagabb ajkaim vannak ezek szerint, pedig én a tiédet sem látom vékonynak. A kép amit linkeltem csalóka egyébként.

2021. nov. 12. 14:14
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A felső ajkak szélét nézd, ne a "szívecske" formájú közepét. A linkelt fotókon az ajkak a szélénél is teltek. Az általad linkelt száj felül középen nem olyan vékony, de a szélénél elfogy, szinte egybe olvad a bőr többi részével. Ami kis sáv van azon a részen, az is csak a szájkontúr.
2021. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!