Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy homlok és vékony haj?

Nagy homlok és vékony haj?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves fiú vagyok és iszonyúan utálom a hajam és a homlokom.

Egyrészről már most(sőt már legalább egy másfél éve) egyre feljebb tolódik a hajvonalam.

Ebből kifolyólag elég nagy a homlokom és vékony, kevés hajam van.Bár még nincs olyan szinten szerencsére hogy ha hirtelen valaki rám néz egyből egy kopaszodó öregember jut eszébe:D(vagyis remélem)

De igenis féltékeny vagyok a korombeli srácokra akiknek meg tök kicsi homlokuk meg dús hajuk van, mindig szép ápolt frizurával járnak.

Kérdésem hogy bármit tudnátok mondani ami segíthet hogy legalább lassítsam ezt(tudom genetika bla bla bla de nah)

Esetleg legalább a vékony hajamra valamit tudnátok mondani.Akkor talán lehetne valahogy kinéző fru frum bár nem vagyok oda érte főleg amiatt mert macerás főleg hogy szinte profin sportolok.

Alpecin-t próbálom de nem ér sokat úgy érzem.Illetve másik opcióm az úgynevezett buzz cut de az ekkora homlokkal iszonyú hülyén nézne ki meg szőke is vagyok.Hitman meg nem leszek.

Segítsetek:pp



2021. nov. 10. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem fogd a borotvát, és tükörre az egészet. 1000x menőbb és férfiasabb leszel úgy, mint a most divatosnak hitt hajasbabák.
2021. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is nyírd le, egyből megoldódik mindkét probléma.
2021. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ennyi idősen, meg amúgy sem szimplán nem merem.

Akkor minimum egy szakáll kéne hozzá, aztán még így 16 éves koromra a kinderbajuszon kívül egy szál szőr sincs az arcomon.

Hülyén néznék ki full kopaszon az biztos:/

2021. nov. 12. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jó a teljes kopaszság, szakáll nélkül is. Egy kis izom, sportosabb testalkat viszont nem árt hozzá.
2021. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!