Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megcsinálni ezt a...

Hogy tudnám megcsinálni ezt a hajat? Nektek tetszik? (Kép)

Figyelt kérdés

Ilyen hajat szeretnék, hogy tudnám megcsinálni? (A képeken Ashlee Olsen haja) Esetleg kicsit fel kell tupírozni, hogy ha felül "hátrafésülöm", akkor ne legyen lapos? És mivel kell hátul "rögzíteni? Hajgumival?

Esetleg videót tudnátok nekem linkelni?

Köszi! :)


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. szept. 4. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kicsit feltupirozod de ne csak az elején hanem a fejed közepéig és hullámcsattal rögzited a végén.ennyi
2010. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is fel kell picit tupírozni aztán hátrafésülöd és pl hullámcsat.

Hajlakkal rögzítheted.

2010. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors válaszokat!:))

Igen, a hullámcsatt nekem is eszembe jutott, de az szerintem nem lenne a legszebb, hogy ott "virít" hátul, a hajam sem sötét, szóval főleg látszódna.:S

Valami mással nem lehetne esetleg?

Hajgumi hülyén nézne ki?

2010. szept. 4. 12:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennél egyszerűbb haj nincs is. Csak hátra kell csatolni.

Szerinted a hullámcsat feltűnő, de a hajgumi nem? :S Utóbbi ezerszer feltünőbb, már ne is haragudj.

2010. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajgumi nagyon hátrahúzzná és rálapulna a fejedre a hajad, am én tupírozás után hajlakkal befújom elöl, hátul és utána csattozom hátra.
2010. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem haragszom.xD

Köszi a válaszokat!:))

Utolsó válaszolótól kérdezném, hogy ő is hullámcsattal csatolja hátra?:)

És ha igen, akkor hogyan? Megpróbálod úgy, hogy ne látszódjon annyira? És kb mennyit teszel hátra? Megtartja rendesen a hajat hátul? Nem esik ki a hajból?

2010. szept. 4. 13:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem miért baj ha látszódik a csatt.... olyan bonyolult vagy.
2010. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
van már mindenféle színű hullámcsatt, sőt, én láttam már szilikonos csattot is!
2010. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Meg szerintem nem csúnya ha a hajadban hullámcsatt van. Nincs benne semmi extra. Egyszerű, normális és szerintem még mutat is.

Egyébként ha semmiképp nem akarsz hullámcsattot, akkor lehet kapni másfajta csattokat is, ha azok esetleg jobban tetszenének.

2010. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. szept. 4. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!