Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megcsinálni ezt a...

Hogy tudnám megcsinálni ezt a hajat? Nektek tetszik? (Kép)

Figyelt kérdés

Ilyen hajat szeretnék, hogy tudnám megcsinálni? (A képeken Ashlee Olsen haja) Esetleg kicsit fel kell tupírozni, hogy ha felül "hátrafésülöm", akkor ne legyen lapos? És mivel kell hátul "rögzíteni? Hajgumival?

Esetleg videót tudnátok nekem linkelni?

Köszi! :)


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. szept. 4. 12:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindenki ilyesmi hajjal rohangál, csattal megtűzve, nem gáz. Amúgy világos hajba barna csatot szoktak tenni, ha hidrogénszőke vagy, akkor meg fehér is jó, ezeket mindenhol lehet kapni. De ha elöl nem ér kb a válladig a hajad (szal van oldalfrufrud vagy bármi), akkor nem fog így állni, legalábbis nem sokáig. :S És jól lakkozd le, mert a választékodnál szét fog bukni egyébként.
2010. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

öööö átlátszó hullámcsatt? Muszáj léteznie, mert itt van előttem, de sajna már nem emlékszem, hol vettük O.O

De én is épp azért vettem ilyet, mert épp hajfestés előtt voltam, ez meg minden hajban ugyanúgy néz ki :D

2010. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!