Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Deichmannban miért offolták...

A Deichmannban miért offolták az elegáns férfi bőrcipóket?

Figyelt kérdés
Régen minden üzletükben egy-két egész sor tele volt széles választékban, mostanában meg alig néhány modellt hagytak meg. Van valami ellátási probléma, vagy a hálózat kivonja ezt a típust?
2021. nov. 13. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom, nincs rá elég kereslet. (Az, hogy TE keresed, nem elég!)
2021. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: azért furcsa, mert az árfekvésben versenytárs Humanic még mindig viszi ezt a vonalat. A Deichmann hivatalos oldalán pedig bőven van választék ahhoz képest, ami a budapesti üzletekben fogad.
2021. nov. 13. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Deichmann mostanában több olyan dolgot is kivont az üzletekből, amiket nem kellett volna... Én pl a nagyméretű női cipőkben vagyok érintett. Épp azért jártam hozzájuk, mert tudtam, hogy ott kapok lábbelit magamra (máshol nem nagyon). Egy hete mondta nekem egy eladó az erre vonatkozó kérdésemre, hogy online megtartanak sok dolgot, csak az üzletekben nem lesz már. (Én is szeretem felpróbálni, úgyhogy nem örültem.)
2021. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!