Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen férfi cipőt vegyek?

Milyen férfi cipőt vegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem tudok 10-12 ezer forintnál többet rászánni és jelenleg még a téli cipőmet hordom, ami már elég meleg. :D

Olyan cipőt szeretnék, ami viszonylag jól szellőzik és mindennap felvehetek utcai viselethez.

Pár cipőt már kinéztem:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek szerintetek milyenek? Nem vagyok nagyon képben cipőtéren. :D

A Deichmann-ban vannak Vty, Venice, Memphis cipő márkák. Ezek mennyire megbízhatóak?

Ti milyet ajánlanátok?


Előre is köszi a segítséget! :D



2017. márc. 23. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem 3-4-ig tetszik inkább, első kettőt tuti nem venném meg... de mondjuk ezek vászoncipők, emellé még én vennék valami rendeset is, ha nincs, mert esőben átázik, aztán két napig szárad, meg közben bebüdösödik :DDDDD

én mindig ősszel szoktam tavaszi cipőt venni, mert akkor tök leárazzák és egy év alatt azért még nem egy ki annyira a divatból

2017. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

A harmadik tetszik a legjobban, a többi nem. Sem a Fila, Vty, Memphis, Venice nem egy jó márka..egyáltalán nem strapabíróak.

Szerintem nézz körül más boltokban is, pl. Decathlon, Intersport..szoktak lenni akciók:)

2017. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából azok a márkák amik a Deichmann-ban vannak szerintem egyáltalán nem strapabíróak.Szerintem nézz szét a Dorkoban,most lesz majd tavaszi akció.De ha ezek közül kéne választani,akkor a 2.jöhet csak szóba.Viszont a vászon cipő mellé vegyél egy rendeset is mert tényleg beáznak,és az nem olyan jó buli.
2017. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél, ami neked tetszik, ne mások véleménye döntse el, felpróbálod és amelyik kényelmes és szerinted jól néz ki, azt vedd meg :)

Nekem eddig egy Deichmann-os cipőmmel/bakancsommal sem volt semmi bajom, mindegyik jól bírta :D

2017. márc. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!