Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy fiúnak nagyon gáz a...

Egy fiúnak nagyon gáz a műkörmös tanfolyamra elmenni mint "modell"? Barátnőm megkért rá. Valaki leírná mi történik ott, aki már volt ilyenen?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy a barátnője körmét csinálja, de ő beteg lett. Nekem kéne elmenni helyette. Műkörmöt fogják tanulni. Azt mondta a végén leszedi.. Szerintetek ciki lenne bevállalni?

Mi történik egy ilyenen, valaki leírná aki már volt? Barátnőmet kérdeztem, de csak pár szót mondott meg h ne aggodalmaskodjak annyit..


2021. nov. 19. 13:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki, bárcsak az én barátom is megtenne🥺
2021. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szoktak ott lenni fiúk is? Fiúnak is ilyen csicsás hegyes körmöt kell csinálni vagy tekintettel lesznek rám és vmi kevésbé nőieset? Esetleg ezt a barátnőm döntheti el ilyenkor?
2021. nov. 19. 13:15
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy milyet csinálnak ha a végén leszedi ?
2021. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát végülis..
2021. nov. 19. 13:20
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Véleményem szerint az igazi férfi férfiasságának nem árt meg, ha néha - bolondozásból, szívességből - nőies dolgokat csinál.
2021. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Én a nővérem műkörmös vizsgáján voltam, mint "modell" férfiként. Eleinte én is tartottam tőle, és nem akartam vállalni. De volt még rajtam kívül egy másik férfi is a 10-15 fős csoportban. Kb 1órát kellett ott ülni, és úgy tartani a kezet, ujjakat, hogy a tesómnak könnyebb legyen a körmöket csinálnia. A vizsgát tip műkörmöket kellett felragasztania, kifesteni, és kidíszítenie. Csak az egyik kezemen csinált meg 5 körmöt, pirosra festette. Elég fura volt, néha kényelmetlen, néha kicsit ciki, de ki lehetett bírni. Ja és leszedni már nem volt ideje, és úgy kellett hazamennem hatalmas piros körmökkel. Mindenhol rejtegettem azt a kezemet, a buszon volt a legcikibb, amikor vettem a jegyet. Én szedtem le itthon a műkörmöket acetonba áztatva, és utána még csiszolgatni kellett a fennmaradt ragasztót. Pár napig még fájtak a körmeim, mert túlcsiszoltam őket, de ki lehetett bírni. Gondolom nálad más lesz, pl épített köröm, és még le is szedi? Nem lesz gond szerintem, pláne hogy a barátnődért teszed.
2021. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6-os köszi! Hogyhogy nem maradt ideje leszedni? Az olyan sok idő amúgy? Fú hát remélem marad idő leszedni elég nagy szívás lenne ha úgy kéne hazajönnöm..
2021. nov. 19. 13:55
 8/21 anonim ***** válasza:
10%

A barátnődnek nincs más nő ismerőse, se családtag, rokon esetleg szomszéd?

Lehet, hogy egyeseknek ez nem ciki, én viszont nem tenném ki a páromat ekkora megaláztatásnak, hogy női dolgot aggatnék rá. Számomra degradáló, hogy ilyet tenne egy férfival egy nő. Ő csak megkért téged, viszont a döntés a te kezedben van.


Ez csak az én személyes véleményem, nem kérek lehurrogást, bár tudom, hogy 0-hoz közeli lesz a szavazatom.

2021. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
Ciki.
2021. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
A 8-as jo iranyba kapisgal, ez most egy teszt a baratnodtol, hogy mennyire tud csicskitani. Ha ferfi vagy, akkor nem mesz bele olyan dologba, amirol eros ketelyeid vannak csak azert, mert o keri. Hidd el, hogy tobbre fog tartani, ha neha hatarozottan meghuzod a hatart.
2021. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!