Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik oldalra 'kell' szúratni...

Melyik oldalra 'kell' szúratni az ajakpiercinget lányoknak?

Figyelt kérdés
Mivel hallottam arról hogy ha fiúknak jobb oldalt van az aztjelenti hogy komokos.. szerintem nevetséges. kíváncsi vagyok hogy lányoknál hogy van ez ?:D
2010. szept. 5. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
tök mindeeegy xddddddd úristen mekkora hülyék vannak. meg amugy is ha egy srácnak pc-je van VALÓSZÍNŰLEG homokos..
2010. szept. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem fogalmam sincs de én ha szúratnék akkor a bal oldalra(nem tudom miért)

18L

2010. szept. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is bal oldalra szúratnék.
2010. szept. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak azért mert nekem jobb oldalt van


16/L

2010. szept. 5. 00:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Rakasd körbe a szád szélét piercinggel, akkor majd nem komokosnak, hanem dillónak néznek. Az is valami.
2010. szept. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Annyira utálom ezt a sok hülyegyereket...aki azt írja ha egy srácnak már piercingje van akkor egyből homokos...

Gratulálok annak az értelmi fogyatékosnak aki ezt kitalálta...

Amúgy szerintem m1 melyik oldalra rakatod :) én először jobb oldalra aztán bal oldalra szúrattam :) már most a bal oldali begyulladt de imádom őket :D bár eddig már 5piercingem van xD

és nem érdekelnek a leszólások hogy lány létemre 5piercingem van -.-'

2012. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!