Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyszer...

Miért van az, hogy egyszer tök szépnek látom magam a tükörben, egyszer meg nagyon csúnyának? Amikor csúnyának látom magam, Akkor mások is?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 12:52
 1/8 A kérdező kommentje:
vagyis akkor télleg csúnya vagyok? és mások is csúnyának látnak?
2008. dec. 13. 12:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, a hangulatomtól függ. Na meg a fényektől, stb. Néha azt érzem, hogy hú de szép arcom van, mint egy modellnek. Máskor meg, hogy úristen ez a haj katasztrófa, és inkább bele se nézek a tükörbe.

Én akkor azt szoktam, hogy addig nem jövök el a tükörtől amíg fel nem fedezek magamon valami szépet. Hogy azt lássam utoljára magamon :)


Szerintem amikor szépnek érzed magad akkor az meglátszik a kisugárzásodon, tehát akkor mások is úgy fogják gondolni, hogy szinte ragyogsz. Amikor pedig csúnyának gondolod magad, akkor nem érzik ezt a magával ragadó kisugárzás dolgot. Ennyi. De nem látnak csúnyának, csak te érzed magad annak, pedig nincs is úgy igazából :)

2008. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én legtöbbször akkor kapok bókokat, amikor különösen rondának érzem magam. Van amikor egy héttel utána mondja valaki, hogy láttalak a xy helyen, nagyon csini voltál. - és akkor jut eszembe, hogy csini?! pedig milyen ronda is voltam akkor. De ezek szerint mégsem. :)
2008. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

velem is így van, sokszor csak nézek h tényleg ez én vagyok? milyen jól nézek ma ki :D

aztán másnap meg... nem is merek belenézni a tükörbe... és mégis az nap kapom a legtöbb bókot.

2008. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok, de egyébként a "csúnya napjaimon" azzal nyugtatom, hogy ugyanolyan az arcom, mint x napja, elvégre az arc nem változhat ilyen hamar, és biztos csak a hangulatom rosszabb. Ilyenkor előfordul, hogy "megszépülök"

próbáld ki ;]

2008. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ez fura am de ez nállam is így van sőt én reggel kocos hajjal álmos szemmel szebbnek tartom magam mint normálisan reggel eleve úgy kelek fel hogy de jó a kedvem szép az idő6 óra vanxd

de am hozzáálás kérdése de szerintem mindenki akkor alegszebb amikor boldog mert olyanjor az látszik rajta persze van olyan ember is aki sajna nem én vok hogy mindig ugyan az a haj és mégis tök jól néz ki szval vanak szerencsések is

2008. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
En azt ajanlom mikor csunyanak latod magad menj el a szepsegszalonban vagy lealabb a fodraszhoz...ha ezutan is ugy erzed hogy ronda vagy akkor menj ki a barataiddal es jokat nevessetek...nekem meg kiskoromba mondtak hogy a nevetes fiatalit meg szepit is.Ha ezek utan is ugy latod magad hogy csunya vagy akkor a plasztikat ajanlanam.(AZ utobbi vicc volt)
2008. dec. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel mindenki így van. Csak megfelelő társat/társaságot kell megtalálnod, akik nem veszik észre a különbséget!;)
2009. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!