Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miskolcon hol lehet venni...

Miskolcon hol lehet venni eredeti márkás ferfi parfümöket?

Figyelt kérdés
Mullerben voltam es szagoltam egy Versace eros parfümöt de az egyáltalán nem volt ugyan az mint ami van nekem, dmben is ugyan ez a parfüm van, de az sem hasonlítható hozza....

2021. nov. 24. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
márpedig a Müller és a DM is csak és kizárólag eredetit árul. Nem a tiéd hamisítvány véletlenül?
2021. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

A parfümökből az edt és az edp nem ugyanolyan illatú, ez lehet egy oka a különbségnek.A Versace Erosból több féle illatot is árulnak.

A parfümöket időnként új recept szerint szokták keverni és eladják ugyanazon a néven, közben meg az illat maga érezhetően különböző.Amikor ez megtörténik, akkor lehet egyik üzletben még a régi verzió van, a másikban meg már az új.Ezek lehetnek a különbség okai, de az is lehet, hogy rosszul emlékszel az illatra.Az viszont tuti, hogy a Müller és a dm eredeti parfümöket árul, szóval ugyanannak a parfümnek minden üzletben ugyanolyannak kell lennie.

2021. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Az EROS változott. A kék, férfi biztosan.
2021. nov. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos a legtöbb parfümöt reformulálják az évek során. És még nagyobb sajnos, hogy általában ez a minőség rovására megy.
2021. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem pont ezert nem kellene változtatni az illattukon, futassak akkor ugyan azon a néven de legalább legyen különbség hogy ha az ember a régit akarja mert az jobban tetszett neki mint ami most akkor megtudja venni. Notinon most érdemes rendelni black friday van, csak szólok ha erdekel valakit, en mar rendeltem.
2021. nov. 25. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor spórolás miatt kutyulják újra, ezért nem érdekük a régit is árulni.Eladja a gyengébb minőséget ugyanazon az áron.
2021. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!