Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt vegyek?

Milyen parfümöt vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék belemerülni a parfümök világába, csak nem tudom mivel kezdjek, szeretnék néhány olyan illatot ami nem füstöl ki mindenkit de azért érződik, suliba és buliba kellenének! F/15, (határozott, magabiztos)

2021. nov. 26. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

nem akarlak megsérteni de egy 15 éves ne akarjon határozott és magabiztos férfiknak szánt parfümöt viselni mert azokon érződik is, hogy jóval idősebbeknek van kitalálva. Egy visszafogottabb, kellemes illat jobban illik ehhez a korosztályhoz. Meg kérlek ne ezeket a tucat minden 4. ember által viselt dior sauvage illatot vedd meg one milliont mert már szó szerint kiábrándító semmi különlegesség nincs már bene.

Árban nem tudom mennyi a keret de itt van pár ami talán tetszhet

[link]

[link]

[link]

[link]

de persze szagold meg őket előtte mindenképpen bőrödön is. Müllerben tuti van mindegyikből teszter.

2021. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elozo hozzaszoloval egyetertek,es a feher Lacoste nagyon tetszik
2021. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jókat írtak előttem. Ennyi idősen akár valami tucat illat is jó lehet kezdetnek, mondjuk egy One Million. Sokan használják főleg buliban, de a csajok szeretik még a mai napig, és nekem se volt azóta se jobb parfümöm. Már nem tizenéves vagyok, de amíg az voltam, nekem is ez volt a kedvenc.


Esetleg, ha olcsóbbat akarsz, akkor a Playboy parfümök se rosszak, a King of The Game vagy a VIP. Arra figyelj, hogy ne a szögletes dobozos spray verziót vedd, hanem a rendes EDT-t. 5 ezer ft körül van.


Ha egyedibb akaraz lenni, akkor meg Jean Paul Gaultier Ultra Male. Nagyon édes fiatalos bulizós illat, inkább hűvösebb időben jó.

2021. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!