Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt vegyek lánynak?

Milyen parfümöt vegyek lánynak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez eléggé egyéni ízlés kérdése, de mégis arra lennék kíváncsi, melyik parfümök azok, amikkel nem nagyon lehet mellé lőni. Meglepetés lenne szülinapra, úgyhogy nem nagyon tudom megkérdezni milyet szeret. Elmentem megszagolni párat, nekem fiúként a Dior jött be legjobban, azok közül is Miss Dior Blooming Bouquet.


Ti mit gondoltok?



2019. máj. 14. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jobb egy kis házilag készített utalvány, amit odaadsz, és utána elviszed kiválasztani? Tapasztalatból mondom, hogy nagy mellé lehet lőni.
2019. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
A Diorok többnyire univerzálisak, kevés emberrel talalkoztam akinek nem jött volna be. Én magam is kaptam már Dior parfümöt teljesen random és tetszett. Ha tudod, hogy szereti az édes illatokat (+ virágos a Blooming Bouquet) akkor telitalálat lesz. Szerintem amúgy a Miss Dior széria egy az egyben és a Mon Paris is tetszik a többségnek. Ami még olyan ami szintént be szokott jönni mindenkinek: Versace Bright Crystal Absolu, Valentina Blush, Givenchy Irresistible. :)
2019. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudsz valakit megkérdezni? Nagyon rossz olyan parfümöt kapni, amit nem szívesen használsz. Utalvány? Van pl. Müllerben, Douglasban. Nekem a Diorok nem tetszenek. Kedvencem a Calvin Kline Eternity. Eddig nagyon tetszett mindenkinek.
2019. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%
Én Armani Si t használok mar több mint egy éve, én nagyon szeretem, elég sokan dicsérik:)
2019. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen ettől én is félek, hogy nagyon mellé lehet lőni, csak az utalvánnyal az a bajom, hogy olyan személytelennek érzem, mintha pénzt adnék, hogy tessék vegyél magadnak amit szeretnél. Utanézek azoknak amit mondtatok, meg akkor majd még kitalálom, mi legyen. Köszi mégegyszer.
2019. máj. 14. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz mini parfüm szettet. Megismerheti egy márka több parfümjét, válogathat köztünk, aztán lehet, hogy azok közül lesz valamelyik a kedvence.
2019. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos eléggé mellé lehet lőni, mert van, amitől fáj a fej, van, ami büdös lesz egy adott emberen stb... Esetleg konkrét márkát, vagy parfümöt tudsz mondani, amit használt már és szeretett?

Vannak népszerű parfümök: Sheishedo Zen, Armani Sí, Lancome La vie est belle, YSL Black Opium, D&G Light Blue... De ezek se jönnek be mindenkinek.

Vagy miniparfüm, vagy kis 1ml teszereket rendelj, bár az elég feltűnő :D

2019. máj. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!