Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják a versace...

Miért mondják a versace eros-ra hogy nyári illat?

Figyelt kérdés
sok helyen olvasom,és patfüm "szakértők" is azt mondják,hogy a versace eros tavaszi-nyári illat.Én megszagoltam,és szerintem inkább hidegebb időbe való,nyáron max este használnám.Szeretnék most venni magamnak egyet,szeritntetek a hideg időben hogy működne?Eléggé édes,és úgy tapasztaltam hogy az édes parfümök jól működnek a hidegben.

2021. dec. 5. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a bőrödön ha legközelebb drogériában jársz. Mondjuk fújd fel délelőtt és akkor egész nap el tudod dönteni, működik-e. Amúgy meg ha hivatalosan nyári parfüm, attól még senki nem fog csúnyán nézni rád, mert te télen is hordod: az a fontos, hogy neked jó legyen :D
2021. dec. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, csak furcsállom hogy miért írják azt hogy nyári parfüm, amikor meg azt mondják hogy a nyári parfümnek citrusosnak, és könynednek kell lennie, mert az édes parfümök nyáron fullasztóak, ennek ellenére az eros elég édes és tömény.
2021. dec. 5. 02:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemtom hol olvastad, fragranticán télinek szavazták meg.
2021. dec. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sima Eros EDT vagy még akár az EDP verzió is, az éppen egy hűvösebb nyári estén is elmegy, vagy tavasszal, de kánikulában nem igazán hordanám.


Viszont az Eros Flame az tényleg kimondottan ősszel, télen az igazi.

2021. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!