Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nyelvpiercinghez adnak...

A nyelvpiercinghez adnak érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés
Debrecenben csináltatott valaki?Ha igen hol és mennyiért?
2010. szept. 5. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Néhány helyen adnak a formalitás kedvéért mert igazából nyelven semmit sem ér (hacsak nem képzeled be magadnak, hogy mégis - placebo)
2010. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Debbe csináltattam a buszvéggel szemben az a kis pici utca, most hirtelen nem jut eszembe a neve...:S

5500ft volt, és az ékszert asszem' ők adták. Befújta a srác lidokainnal.

Egyébként nagyon rendesek, mindent részletesen elmondtak, mondta, hogy ne egyek tejeset, aztán mikor mentem vissza kontrollra előtte ettem 2 falat krumplipürét, és jól leb@szott, hogy "mondtam, hogy ne egyél" :D

Mindegy, szóval én őket ajánlom.

2010. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah asszem' Szepességi utca.
2010. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
a lidokain spray helyi nyálkahártya érzéstelenítő azt szokták. valószínűleg fogászok/szájsebészek is azért használják mert hatásos...(placebosnak. én nem is éreztem semmit, és egyik ismerősöm se akinek van.
2010. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2010. szept. 6. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem nem érzéstelenítette el mert azt mondta h fölösleges..

és nagyon nagyon fájt..de megérte nem válnék meg tőle (:

2011. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!