Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial piercing szúrása...

Industrial piercing szúrása előtt adnak valamilyen érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 12:20
 1/9 anonim válasza:
9%
Idustrial? Ipari méretű? Nagyon remélem, hogy nem adnak érzéstelenítőt, mert aki olyan hülye, hogy egyáltalán berakat magának ilyet, az csak szenvedjen!
2011. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
normális választ vártam olyan embertől, aki nem ítéli el azokat az embereket, akik piercinggel élnek.nem értem, hogy ha teljesen elítéled mindezt, akkor minek írogatsz ide.és különben is, akinek van piercingje, az ugyanolyan normális, teljes értékű ember, mint az, akinek nincs piercingje. -.-" ugyhogy légyszíves, kímélj meg a további pocskondiázásodtól.
2011. aug. 11. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Első: de bunkó vagy, hallod... -.-'

Kérdező: nekem nincs ilyenem, de úgy tudom, nem adnak. Ismerősöktől tudom, hogy állítólag olyan, mint a fülbelövés, túl lehet élni. :)

2011. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2011. aug. 11. 12:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem simán helixem van, nekem nem fájt, csak amikor belehúzta a pc-t. Bár előtte mondta a csávó, hogy nagyon puha a porc a fülemben, gondolom ezért éltem túl.:D
2011. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen az is biztos sokat számít.talán nem lesz életveszélyes és kibírom :D köszi a választ :)
2011. aug. 11. 13:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem van industrial pc-m, egy kicsit fájt, de túl lehet élni, amúgy nekem nem adtak érzéstelenítőt.
2011. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, hogy kinek hogy fáj. Ismerősömnek baromira fájt, és több hét volt, mire begyógyult. MÁr ott volt, hogy inkább kiveszi, de mondtam, hogy ha már ennyit szenvedett vele, akkor ne most adja fel :D
2011. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :)
2011. aug. 11. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!