Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan csaj, akinek...

Van itt olyan csaj, akinek "lóg" a melle?

Figyelt kérdés

Fiatalabb lányok válaszát várnám:)

Én 18 éves vagyok, és a mellemnél nagyon megnyúlt a kötőszövetm így hát elég lógós. És csak 75/B-s pedig. Olyan gáz... Emiatt nagyon gátlásos vagyok, tuti nem venném le a melltartót egy srác előtt sem... Megműttetni meg nincs pénzem.


2010. szept. 5. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is lóg. :( Pedig még csak 16éves vagyok. Mellméretemet le sem írom,eléggé hihetetlen. Sajnos megműteni nem hinném hogy megfogják,vagyis csak sok év múlva, addig meg ezzel együtt kell élnem.
2010. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy csúnya lenne. egyébként nekem 75d és nem lóg,de régebben lógott,aztán elkezdtem úszni ésbaromi kerek lett.imádom! egyébként mellformafüggő. lehet hogy a tiéd olyan formáájú. a mell akkor lóg a bimbója a mell alján van és merőleges a földre.
2010. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na neeeem... azért nem olyabn durván:D Örülök, hogy nem avgyok egyedül... Majd egyszer ha lesz valamikor pénzem lehet én felvarratom:)
2010. szept. 5. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:

ha már merőleges az már nem lóg, az már hozzá van kötve a bokához:D

am nekem is nagyon lóg, nekem 85/90-D/DD-s melltartó kell, és én is utálom, de a felvarrás nagyon drága..:S

2010. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem lóg de nem vészes és nagy, párom szereti. de mivel melltartóban nagyon jól mutat akkor már senki nem futott el mikor levettem....
2010. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem lóg, de egyik barátnőmnek is lógósabb volt, és a mellizom erősítés (pl úszás) tényleg segít, ahogy az egyik előttem lévő is írta. Ha nem lóg nagyon, akkor lehet ez is egy megoldás.

Amúgy meg sztem van akinek jól áll, ha csak kicsit lóg. Attól meg ne félj, hogy mi van, ha leveszed a melltartót, mert amire eljutsz odáig, hogy levedd, remélhetőleg már nem ez lesz a legfontosabb :)

2010. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos igen... :(.
2010. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!