Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (fiúk) Ha egy csaj nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(fiúk) Ha egy csaj nagyon sovány és bejön nektek, de hízna 10-12 kilót és a melle is nagyobb lenne, akkoris bejönne?

Figyelt kérdés

én pl. 170 centi vok, és 45 kg (elég sovány vok, ha nincs rajtam ruha, látszanak a bordáim, a melleim közt is a csontok).

ideálisan 56 kiló lennék kb.

most a mellem 80A-s, de 56 kilósak 80c-s lenne(voltam már ennyi kiló régen).

viszont most keskenyebb a csípőm, és akkor az is szélesebb lenne.

ha bejövök most így soványan egy srácnak, bejönnék úgy is?

muszáj lenne híznom, mert mindig fáradt vok, meg rosszul vok, csak attól félek, akkor már nem kellenék neki :/


2011. júl. 12. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha bejönnél és szeretnélek 45 kilósan, akkor bejönnél és szeretnélek 56 kilósan is ;)
2011. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:
hát 170centisen az a 60kiló nem árt:) így nincs mit fogni rajtad
2011. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

most így nézek ki

2011. júl. 12. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
56 még bőven belefér.
2011. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben vagy, bár azt megjegyezném, hogy 5 kiló plusz egész nyugodtan fölszaladhat, de akár 10 is. Egyáltalán nem fog rajtad rontani! ;)
2011. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha sportos vagy, nem feltétlenül szélesedik a csípőd, meg ilyenek, viszont a melled jobb lesz.

Azt tanácsolom hízz vissza a "normális" súlyodra, 56 kg-ra, de közben sportolj valamit.

2011. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

simán elfér rajtad, bár megjegyzem így is gyönyörű a tested :)

viszont ha rosszul vagy akkor az egészséged főleg fontos, szerintem úgy is tök szép lennél :D

16/F

2011. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Külsőre így biztos nem jönnél be. Ha híznál nem 10-12, hanem 20 kilót, akkor igen.
2011. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég fiatalnak tűnsz. Szerintem ne hízzál, vagy ne sokat. A későbbiekben még jöhet rád felesleg, és még akkor is jól fogsz kinézni. Mások meg sárgák lesznek az irigységtől. :)

Szerintem most is sok irigyed lehet, szóval nem értem mit akarsz változtatni.

Egy kis sport sosem árt, állóképességet is ad meg jobb közérzetet.

2011. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!