Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg gáz, ha egy férfi...

Tényleg gáz, ha egy férfi mindig hátizsákot hord?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy gáz, én is azt hordok minden nap.

N

2021. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
90%
A gerincferdülés ,az ciki, meg fáj is !A hátizsák kényelmes ,ad 1 tartást, és szabad mind 2 kezed !
2021. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nálunk a managerek többsége hátizsákban hordja a laptopját, nem kézi táskában.


Ahogy ők is:

[link]


[link]


[link]


Én is nő vagyok, kiskosztüm, szövetkabát, hátizsák a hétköznapi felszerelés. Nem szeretem a kézitáskát, egyik kezem mindig foglalt. Amikor telefonálni kell menet közben, egy ajtót nem tudok kinyitni.

2021. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

Tény, hogy a hátizsák egészségesebb viselet, de nyáron pl. nem engedi levegőzni a hátadat. Felnőttként már úgysem ferdül a gerinc. Elegánsabb egy oldaltáska férfinak is, attól még ugyanúgy szabad mindkét keze. Mindkét nemnél jobban mutat egy oldaltáska, mint a hátizsák, aminek iskolás fílingje van, vagy mintha hegyet mászni, kirándulni indulna valaki.

Az más, ha valaki laptopot hord magánál, az valóban jobb egy hátizsákban, hiszen elég méretes darab. De a legtöbbünknek nem hord magánál ilyesmit.

A nők többsége oldaltáskát hord, ami sokkal elegánsabb, mint a hátizsák. Akkor a férfiaknak miért is kell annyira ragaszkodni a hátizsákhoz? Én még előnyét nemigen láttam. Ellenben a hátizsákos barátaimnak mindig én kell, hogy kivegyek valamit a hátizsákjukból, mert körülményes levetni. Kiszolgáltatják magukat... Szívesebben megyek valahová egy olyan pasival, akin nem hátizsák van. Önállóbban intézik a dolgaikat, nem a másikat kérik meg, hogy segítsenek, turkáljanak a cuccaik között.

2022. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tehát, ha férfiként valaki ragaszkodik a hátizsákhoz, akkor legalább ne mást kérjen meg, hogy vegyen ki neki ezt-azt, mert azzal gyerekes, önállótlan hatást kelt. Ez viszont gáz, bosszantó is a másik számára, aki általában egy nő ugyebár.
2022. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem
2022. márc. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 NTBS ***** válasza:
Nem, ha megfelelő a hátizsák.
2022. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Minden férfi ismerősöm csak hátizsákot hord, elegánsabb helyre vannak ezek a válltáskák is, de hétköznapokra tök mindegy.

Egyébként van egy csomó ilyen félig sportosabb lazább válltáska is, mindjárt keresek képet.

2022. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Szerintem ezek tökjó arany középutak, irodába pl simán jó.

2022. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!