Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány évesnek nézek ki? Szép...

Hány évesnek nézek ki? Szép vagyok? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Elmondom még hozzá, hogy igen, az "imo" stílus tagja vok, és nyugodtam kritizálhatsz =D De léccy annyit mondanál, a válaszodban, hogy szép vagy ronda vagyok-e és hogy hány évesnek nézek ki...


A kép itt van: [link]


Ha nem jeleníti meg: [link]


2010. szept. 5. 22:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/184 anonim ***** válasza:
74%
De miért lettél emo? Azért, mert oktalanul vernek? Hát ennyi legyen a legnagyobb problémád, én inkább nem mondom el az életem,mert megijednél... nekem is lett volna okom depizni, de tudod megtanultam, hogy mindig azért kell optimistán hozzáállni a legnagyobb rosszhoz is, mert lesz még rosszabb is!Akkor is legyél vidám amikor legszivesebben eltemetnéd magad, akkor is legyél nagyon jókedvű! Mert az önsajnáltatás csak gyengít. Így nem tudom megnézni, hogy szép vagy-e. Akkor tudnám, ha beszélnék veled, ha látnálak a valóságban, nemcsak egy beállított fotón amin nem is látszol. Nem a ti tehettek róla, hogy a mai 11-14 éves korosztály ennyire el van boszva. A szülőkön és az iskolán kéne ezt leverni. Pussszzzyyyyykaaaa<3
2010. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/184 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egy 11 évesnek nézel ki aki nem tudja, hogy mi az, hogy emo..
2010. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/184 anonim ***** válasza:
100%
hát a hajadon kívül nem látok mást :S de nem tünsz csúnyának
2010. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/184 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod ,hogy ez alapján mondjuk meg, hogy szép vagy-e és hányéves akkor szerintem nem lehetsz több 11-12 évesnél. Csak a kicsik kérdeznek ilyeneket, hogy szépek-e úgy hogy nem mutatják meg az arcukat.
2010. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/184 anonim ***** válasza:
100%
másik kép esetleg nincs?
2010. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/184 A kérdező kommentje:
Eddig rendes voltam, de úgy látszik, hogy undoknak kell lennem... B+ am gondolom sokak az utcáról irnak...
2010. szept. 6. 18:37
 57/184 anonim ***** válasza:
31%
iszonyatosan ronda vagy bm€g:O:O:O:O:O:/
2010. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/184 anonim ***** válasza:
100%
Chewbakkával társulhatnál..Amúgy a háttérben a mérleg mellett az ott egy bili? xD Csak azért a háttért nézem, mert egy szembelógó hajkupacból nem sok mindent lehet megállapítani...Csak az írásodból tudom azt állítani, hogy 11-12 éves lehetsz...De van a sulinkban 9 éves, akinek iyen a haja, kockás meg halálfejes cuccokban járkál és akkor ő most emo. Rohadt gazdagok a szülei és egy csicska..És 9 éves! Szerintem jóban lennétek, ha megismernétek egymást ›‹
2010. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/184 anonim ***** válasza:
De most komolyan, hogy az istenbe mondjuk már meg EZ a kép alapján, hogy szép-e vagy?? B+ nem látszik az arcod!! Tudod, nem elég ha a hajad szép, az arcod meg tök ronda...Az arcod a legfontosabb testrészed :) Tegyél fel kérlek rendes képet, és mondd már meg hány éves vagy, kedves nemimókislány:E!
2010. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/184 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, nem akarok ellened lenni, de miért szólod le azokat, akik nem azt mondják, amit hallani akarsz?xD

Mert nem véletlenül szólunk le. Nézd meg, hogy milyen képet tettél föl magadról... Nem is látszol.

Tegyél fel egy normális képet és normálisan megmondjuk, hogy szép vagy-e vagy sem.

2010. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!