Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány évesnek nézek ki? Szép...

Hány évesnek nézek ki? Szép vagyok? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Elmondom még hozzá, hogy igen, az "imo" stílus tagja vok, és nyugodtam kritizálhatsz =D De léccy annyit mondanál, a válaszodban, hogy szép vagy ronda vagyok-e és hogy hány évesnek nézek ki...


A kép itt van: [link]


Ha nem jeleníti meg: [link]


2010. szept. 5. 22:02
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/184 anonim ***** válasza:
100%

Édeskisaranyom, attól még, hogy az arcodba fésülöd a hajad, közel sem vagy emo. A stílusodat nem csak az életérzés határozza meg, hanem bizony a külsőségek is. Ez alatt értem a ruházatot, zenét, sminket stb. Tippre 11-12 éves lehetsz, 13-nál semmiképpen sem több. Ebből kifolyólag -mivel még nagyon, nagyon fiatal vagy- még nincs kialakult személyiséget, tehát tulajdonképpen saját stílusod sincs. Csak követed a tömeget, de az ilyen korban elfogatható. Majd pár év múlva benő a fejedlágya. :)

Mellesleg fogalmam sincs, szép vagy-e, vagy sem, mert nem látszik semmi más, csak haj, meg haj.

A kérdésedhez semmi köze nincs ahhoz, hogy hogyan bánnak veled. Nem hiszem, hogy olyan ruhákba kényszerítenének, amiket te nem szeretsz. Ha mégis, annak nagyon jó indoknak kell lennie, amit 100%-osan el kell fogadni. A harmadik esetet, ami az, hogy tényleg csúnyán bánnak veled, a kommenteid alapján kizárom. Ha már erről van szó, én nagyon sokat tudnék mesélni, mi mindent éltem át gyerekként, és hidd el, nem egy jó sztori.

2010. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/184 A kérdező kommentje:

22:29


Nem vok senkinek az édeskisaranya...

2010. szept. 10. 22:34
 73/184 A kérdező kommentje:

ma 22:13


Májlicska összefirkálós korban vagyok... Útálom azt a ge.ci csalót... Meg olyan nyálas hangja van... Ke$ha az jobban bejön...

2010. szept. 10. 22:35
 74/184 anonim ***** válasza:
100%
Te egy idióta vagy már ne is haragudj.. most serdülsz de nyugi elmúlik:) ja és azt a gusztustalan lepattogzott lakkot leszedhetnéd magadról mert undorító:D mást nem írok mert a többiek már elmondták előttem.
2010. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/184 A kérdező kommentje:

ma 22:38


Tudod mi az a szar körömlak??? Az enyém gyorsan lekopik, és fura, eddig Te voltál az első, aki ezzel kritizált...

2010. szept. 10. 22:41
 76/184 anonim ***** válasza:
100%

elöszőr is aztirtad fentebb h nyugodtan lehet téged kritizálni innentől kezdve nehogy már neked álljon fejebb. 12 lehet és közöd sincs az emohoz. /ugyanis ez még mindig nem "imó"/ a hajad szép a fejedből semmi nem látszik.


csokoltattlak. LL

2010. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/184 anonim ***** válasza:
83%

hellokahh^^

nah figyuka. én is tudom nyomatni a szlenget.


Viszont komolyra fonrdítva a szót; semmi értelme nincs, mert eléggé lealacsonyító a számodra. egyébként a körömlakk szánalmas. a haj tűrhető. a melltartó minek? (bár ezen meg sem lepődök) nem vagy 'imó' ezeken kívül pedig maximum 7 éves elkényeztetett újgazdag gyerek lehetsz. valószínűleg kinövöd, ha meg nem akkor középsuliban pofáraesel.


byebye LL


14L

2010. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/184 anonim ***** válasza:
100%

akkor én leszek a második, aki a körömlakkodat kritizálja :D

tényleg elég gáz.. xD

akkor..a hajad sem szép, mert qrva kevés, és semmi színe..beleolvad az arcodba teljesen.. és igen. szó szerint is :D a homlokod túl magas, egy kis frufru nem ártana..:D a ruhád is elég sz*r. az is ciki hogy melltartót azért hordasz hogyha lehajolsz ne lehessen belátni.. tudod a saját méretedben kéne pólókat venni :D és nem hinném hogy annyira rád lenne erőltetve, ha már mint írtad laptopod is van..:D az ok nélküli verést se nagyon tudom elképzelni.. mert akkor szerintem valahogy nem azzal foglalkoznál, hogy hogy nézel ki..:D az "imo" stílus nem tudom hol nyilvánul meg benned.. a pofába fésült hajtól még nem leszel az, életem, bármennyire is szeretnéd..:D és másik kérdésedre válaszolva, szerintem majd most leszel 12..:D kicsi vagy méég..:D

jah, és boccs, ha túl őszinte voltam.. :D

2010. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/184 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt kérted a válaszolóktól, hogy nyugodtan kritizáljanak, akkor miért akadsz ki?

Amúgy én 11-nek tippelnek, és mivel ilyen fiatal vagy és gondolom még nem foghatta fel az agyad ezt az egészet, elmondok neked valamit:

azt mondod, hogy az "emósság" nem a hajtól és a ruhától függ, hanem az életérzéstől. De ha valakinek van egy életérzése, legyen az bármilyen életérzés, az nem skatulyázza be magát semminek. Mert az nem a csoporttól függ, hanem az egyéntől.

Szerintem te még egy nagyon fiatal, kis butácska gyerek vagy még. Tanulj, nőjj, majd egyszer kinő a melled is, majd akkor kérdezgesd az embereket, hogy hogyan nézel ki. Addig csak a pedofilok fognak dicsérni.

2010. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/184 A kérdező kommentje:

23:04


A tanulásból már most elegem van, mert lebambulok az órákon... Am sokszor a felnőttek buták... Ki "találta fel" a cigit, drogot, piák: 99% hogy felnőtt volt... A politisza nagy b@romság, szintén a felnőttek műve, és mi gyerekek még mindig környetzet tudatosabbak vagyunk mint a felnőttek... Meg még sorolhatnám...

2010. szept. 10. 23:11
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!