Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen testem? ...

Hogyan lehetne ilyen testem? 18/L,46 kg,153 cm..

Figyelt kérdés

[link]


Mennyit és mit kéne edzek pontosabban?

Miket kéne egyek?


Ha ezt a gyakorlatot csinálom mindennap elegendő?


[link]



2021. dec. 7. 10:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Kardioedzés is kell, futás, bicikli, ellipszisjáró, ...

Unalmas lesz mindennap ugyanaz az edzésprogram. Eleinte elég minden másnap edzeni. Ha már lesz kondid, mehet minden nap, sőt fél órás program naponta kétszer. Utána az időt növeld, mert fél óra nem lesz elég.

Ettől önmagában nem, de megfelelő edzéssel és étkezéssel meglehet a bombaalak.

Még jobb, ha szakembert is keresel hozzá. De ne OKJ-s személyi edzőt, hanem testnevelő tanárt. Ha keményen edzel, meglesz a bombaalak.

2021. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 És kb mennyi idő alatt?
2021. dec. 7. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem fél év egy év alatt
2021. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nekilátsz, és kitartasz, tavaszra szemmel látható lesz a változás. Nyárra majdnem bombaalak. Lehet bomba is, ha szerencsés alkat vagy.
2021. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem kb ilyen testem van, heti 10 óra balettot meg 1 kondit (felsőtestre) csinálok de én alapból nehezen szedek fel kilókat, izmot is. Szerintem 46 kilóval egy normális edzésprogrammal (súlyzók plusz kardio) és sima normális étkezéssel (semmi speciális csak egy viszonylag egészségesebb étkezés amiben minden tápanyagot beviszel) 1 év alatt teljesíthető ez az alak.
2021. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
3-4 év azért kell hozzá, de nem szabad abbahagyni sosem, egy idő után már hiányozni fog. Hullahop karikázzál is.
2021. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!