Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire ciki, ha...

Szerintetek mennyire ciki, ha egy lánynak fiatalon (19) problémás a lábfeje? Van más aki cikinek érzi/cikizték miatta?

Figyelt kérdés

Mivel 8 éves korom óta táncolok, mindig volt valamai probléma a lábfejemmel, és sajnos az ujjaim is eléggé el vannak görbülve

Igazából ezen korábban nem igazán gondolkodtam, az zavart inkább hogy sokszor volt kényelmetlen a cipő és fájt, de idén beköltöztem koleszba, és úgy látom többen megbámulnak amikor mezítláb vagyok...

Az elmúlt időszakban elkezdtem dolgozni egy étteremben, igy most jobban megfájdult a lábam, kiujult egy tyúkszem a kisujjamon, és a bal nagyujjam ami elég ferde is nagyon tud fájni. Ezért ha koleszban vagyok próbálom pihentetni, általában papucsban vagyok mezítláb, hogy ne bántsa a cipő, meg este lefekvés előtt áztatom is - ilyenkor mindig ugy érzem mintha néznének a szobatársaim, de pl ha kimegyek a konyhába akkor is volt, hogy valaki megbámulta a lábam, de a legjobban a zuhanyzást utálom ahol én vagyok az egyetlen akinek ilyen nyomi lába van:( sajnos ez nagyon leviszi az önbizalmamat, és kifejezetten próbálom már kerülni hogy esetleg fiuk is mezitláb lássanak...

szerintetek ezt mennyire reagálom túl, mennyire probléma? esetleg van akinek fiatalon hasonló problémája van?



2021. dec. 9. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát, max lábfátises férfiáknál lesz ez kizáró ok.

De..akinek tetszel, nem lábfétises, pont le fogja szarni, hogy milyen a lábfejed..:))

2021. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egész fiatalkoromból bütyök van a lábamon. Nem hiszem, hogy bárkit érdekelt. Nem a lábam a legszebb testrészem, ez van.
2021. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 StevenUp ***** válasza:
91%
Szerintem aranyos lehet ahogy ápolgatod. Nem vagyok lábimádo csak ez szimplán aranyos
2021. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Nincs velle gond, nyugi:).
2021. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
ha ferde a nagy lábbujjad akkor menj el orvoshoz! jobb megnézetni! lehet egy ritka betegség előtünete amikor az izom szövet csontszövetté válik! nem rémiszteni akarlak (sajnos gyógyíthatatlan! de el lehet vele élni sokáig de előbb utobb emberi szoborrá fogsz válni... olyan 50 éves korig lehet vele élni) ha nem tapasztalsz olyant hogy a megjelent új csont az izomzatodon akkor nincs gond de mindenképp menj el! mondjunk ha a hátul a nyakadon nincs egy kemény dudor akkor semmi gond... :S
2021. dec. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Képet!:p
2021. dec. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Hosszú labujju nőt, nőket szoktam úgy megbamulni. 2. Lábujjai nagyobbak, ez szerintem gusztustalan.
2021. dec. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 dregor válasza:
88%
Kérdező, ha ez megnyugtat, mi férfiak pont le...juk. De ha gondolod bemegyek hozzád a koleszba és ott a szobatársaid előtt kapsz tőlem egy kiadós talpmasszázst. :))
2021. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ennek a sok balfék nyúlgyereknek az sem számítana ha vízszintesen lenne rajtad a vágás! Csak kellemetlen lenne , mert ha mennéla lépcsőn, klappogna! :) De a lábbal nincs semmi gond!

Szerintem az emberiség nagyobb része inkább segítene masszírozni, pedikűrözni, hogy ne fájjon neked!

2021. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem normális férfi nem ezt nézi egy nőn. Lábfétises idiótával meg inkább nem ismerkednék. Nekem sem a legszebb, nagy is és kis koromtól bütyök van rajta és folyton kisebesedik, hiába hordok kényelmes bőr cipőket. Nem tehetek róla. Aki ilyen miatt nem tart vonzónak, azzal nem is vagyunk egymásnak valók.
2022. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!