Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, szoktatok...

Fiúk, férfiak, szoktatok gyantáztatni?

Figyelt kérdés
Az intim zónákra gondolok, én a szőrtelenség híve vagyok de kezd elegem lenni a borotválkozásból. Milyen a gyantázás, meg lehet oldani otthon? Vagy a szalonokban nem kellemetlen ilyet kérni? Mennyire tartós?
2021. dec. 12. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem kellemetlen ilyen kérni nyilván azért vállalja a kozmetikus is.

Tartósnak ez a legtartósabb akár 3 hét is de a te szőrzetedtől is függ.

Otthon is megoldható de fájdalmasabb és hoszabb mint 1 szalonban.

Szalonban egy teljes férfi brazilgyanta megvan 18-20K ból és elég szerintem havi 1X is.

2021. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Évek óta hónalj, meg alul a bozót köldöktől a cerka tövéig.

A legtöbb kozmikus simán bevállalja. Aki nem, az általában egyáltalán nem fogad férfit. Nem ciki megkérdezni.

4-6 hetente szoktam menni.

Nagyon megritkította már, látványosan kevesebb nő vissza, és az is puhán, nem olyan szúrósan mint a borotválásnál.

2021. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szokásnak nem nevezném,de egy korábbi barátnőm rábeszélt párszor. Nem szerettem meg,bár utálom,hogy szőrös vagyok,de esetemben elég hamar visszanőtt, meg valahogy engem zavart,hogy ott matat egy idegen,így nem lett belőle szokás.
2021. dec. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én epilálom az egész testem.

A párom undorodik a szőrös pasiktól, én meg magamon gyűlölöm.

F.41

2021. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!