Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok/Férfiak! Mit gondoltok...

Srácok/Férfiak! Mit gondoltok arról, ha egy srác mellkastól intim területig gyantáztatja magát?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek az jön be ha csupasz mindenhol, nekem is jobban tetszik és kényelmesebbnek érzem ha csupasz, csak érdekel, hogy a többi srác mit gondol a dolgról!? Kort írjatok!

21/F



2014. júl. 13. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért érdekel férfiak véleménye? Vagy ebbe az irányba is van érdekeltséged?
2014. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hé,a te tested. És ha a párodnak ez jön be és téged sem zavar, kik vagyunk mi hogy beleszóljunk?


Amúgy ha megnézed, fél Holywood (kezdve Brad Pittel) simára van gyantázva...

2014. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem érzek érdekeltséget abba az irányba, csak érdekel, hogy másoknak mi a véleménye erről, mit gondolnak az ilyen pasikról.
2014. júl. 13. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Azokat tartom férfinak, akik nem gyantázgatják magukat.

Te kérdezted, sorry.

2014. júl. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én nálad is csupaszabb vagyok. :) Gyantázom a lábam, karom, intimet, fenekem, hónaljam. Magyarul mindent, csak szemöldököm és hajam van, semmi más szőrzet. Nekem is sokkal kényelmesebb így, és az én barátnőmnek is nagyon bejön a full csupaszság. :)
2014. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néha én is leszőrtelenítem magamat,nem rendszeresen,de amikor már több kettőnél megszabadulok tőle.Semmit sem gondolok ha valaki ilyet csinál,ez magánügy!
2014. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

Azt hogy b:zi.

Vagy minimum lány terveztek a szülei.

2014. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!