Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki ?...

Szerintetek hogy nézek ki ? Lenne valami tanácsotok, pl más frizura vagy más stílusú szemüveg ? Mit gondoltok tényleg már a reménytelen esetek közé tartozok ?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén nem tudom mit gondoljak, tudom hogy nem vagyok egy DiCaprio, de saját megítélésem szerint azért nem vagyok egy förtelem.

De mégis ha például csajozásra kerül a sor egyszerűen mindig az az érzésem van ha nem jön össze, hogy a külsőm tehet róla, legfőképp az arcom. Volt már barátnőm szóval nem is emiatt bánkódok hogy nincs csak az elmúlt időszakban (1-2) év elég sok kudarc ért és nem tudom nagyon minek tudjam be lehet rossz embereknél próbálkoztam vagy a magabiztosság hiánya (az van bőven de hogy ennyire látszik?) szóval nem tudom kíváncsi voltam csak így itt mit mondanak rám. Jótanácsokat elfogadok ami esetleg segíthet vonzóbbnak lenni vagy valami ilyesmi. Előre is köszönöm

Egyszer már kiírtam a kérdést csak leszedték mert egyik képen mások is voltak hupsz, de az első komment az volt hogy olyan vagyok mint a Grinch :((


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. dec. 13. 10:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem csak annyi a baj, hogy nem vagy a többségnek szimpatikus első benyomásra.

Némelyik képeden inkább ijesztő vagy.

Lehet inkább a kisugarzasra kene jobban rafekudni.


Mondjuk a második képen lévő szemuvegedet lecserelhetned.

2021. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem helyes vagy. A stílusod nem jön be,a hajad se de én már "öreg" vagyok,tudom,ma ez a divat. A külsőddel semmi baj nincs.

33/n

2021. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
az már le is van de a mindennaposat is leváltanám valami más fazonra mert kicsit uncsi hogy informatikusnak néz mindenki xD csak milyen állna jól mert elv ilyen arcszerkezetű embereknek pont ez amim van de nekem nagyon nem tetszik... ijesztő hmm lehet van benne valami , képeken amúgyse szeretek nagyon szerepelni sose tudom hogy viselkedjek mikor fotóznak azok sikerülnek általában jól amikor nem is látom hogy fényképeznek,, élőben tuti más lenne. Kisugárzásra hogyan ?
2021. dec. 13. 11:11
 4/25 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm :D gondolkodtam már valami más frizurán amitől talán kicsit karakteresebb lehetnék

2021. dec. 13. 11:17
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Nincs semmi gond. Az első kép furcsa. Az ötödik képen jó a séró. Na meg az az AJ5 is :D Egyébként sokan vannak olyanok, akik képen valamiért nem néznek ki jól, ők általában nem szeretik magukról a képeket. Én is ilyen vagyok :D
2021. dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj az arcoddal. Jó a megjelenésed. Nem hiszem, hogy a külső lenne a gond az ismerkedésnél.

Lehet, hogy csak annyi a baj, hogy már eleve rágörcsölsz erre. Vagy belsőleg nem passzoltok azzal, akinél próbálkoztál.

2021. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
A hajad szerintem nem előnyös így, és másmilyen szemüvegkeret is jobban állna. Egyébként az adottságaid teljesen átlagosak, önmagában nem kizáró ok a külsőd.
2021. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Johnny Bravo ugrott be elsőnek :D Egyébként szerintem sincs baj a külsőddel, nekem kifejezetten tetszik. Vidám figurának tűnsz, az írásod alapján értelmes is vagy. Nem lehet hogy tényleg rágörcsölsz mikor ismerkednél? Esetleg félénk vagy? Az sem gond, csak nem mindenkinek jön be. Hol szoktál ismerkedni? Esetleg mi érdekel? Hátha tudunk helyeket ajánlani, ahol találhatnál hasonló érdeklődésű csajt.
2021. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
Tipikus örök vesztes arcszerkezet.
2021. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#5 Köszi :D Igeen imádom azt a cipőt.

#9 Johnny Bravo önbizalma kéne nekem meg közvetlensége az tuti, egyébként röviden igen, eléggé félénk tudok lenni ha ismerkedésről van szó aztán ez szüli a stresszt, nehezen oldódok fel. Hát ahol lehet, kocsmában, egyetemen, buliba(igen tudom az nem a legjobb de tapasztalatnak mindenképp jó meg önbizalomszerzésre) most így hirtelen ennyi. Próbáltam a tindert de nekem az annyira random eredményekkel zárult meg ott is hátrányban érzem magam kicsit de nem is vagyok lenyűgözve attól az apptól. Érdeklődés meg huh hát regényt írhatnék elég sok dolog érdekel még olyanról is tok jól el tudok beszélgetni valakivel ami mondjuk engem annyira nem érdekel de ha érzem rajta hogy ő keni vágja a témát és érdekes dolgokat mond akkor nincs gond, volt randim ahol kb 1-2 dolgonm kívül szinte semmiben nem egyeztek az érdeklődési körök de mégis nagyon jól el tudunk beszélgetni. Amúgy a gaming világtól kezdve, sport, autóversenyzés(f1, nascar) történelem az nagyon a szívem csücske, a magyar politika memeelése megunhatatlan szóval igen elég diverz az érdeklődésem meg viszonylag nyitott vagyok sokmindenre csak valakivel elkezdeni beszélgetni na az nehéz nekem miután benne vagyok akkor sokszor le sem lehet lőni :DD csak ja lányokkal szemben félénk vagyok sokszor. kb 10bol 9szer xdd köszi az eddigi válaszokat és szívesen fogadok bármi tanácsot/helyeket, illetve drága 9esnek is köszi a kifejtett építőjellegű kritikát nagyon meghatott.

2021. dec. 13. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!