Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki ?...

Szerintetek hogy nézek ki ? Lenne valami tanácsotok, pl más frizura vagy más stílusú szemüveg ? Mit gondoltok tényleg már a reménytelen esetek közé tartozok ?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén nem tudom mit gondoljak, tudom hogy nem vagyok egy DiCaprio, de saját megítélésem szerint azért nem vagyok egy förtelem.

De mégis ha például csajozásra kerül a sor egyszerűen mindig az az érzésem van ha nem jön össze, hogy a külsőm tehet róla, legfőképp az arcom. Volt már barátnőm szóval nem is emiatt bánkódok hogy nincs csak az elmúlt időszakban (1-2) év elég sok kudarc ért és nem tudom nagyon minek tudjam be lehet rossz embereknél próbálkoztam vagy a magabiztosság hiánya (az van bőven de hogy ennyire látszik?) szóval nem tudom kíváncsi voltam csak így itt mit mondanak rám. Jótanácsokat elfogadok ami esetleg segíthet vonzóbbnak lenni vagy valami ilyesmi. Előre is köszönöm

Egyszer már kiírtam a kérdést csak leszedték mert egyik képen mások is voltak hupsz, de az első komment az volt hogy olyan vagyok mint a Grinch :((


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. dec. 13. 10:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

#19

Ezzel mire szeretnél célozni ? Szerinted borzasztó a stílusom mert elolvastál x begépelt szöveget tőlem ? Oké, nem a legszebben fogalmazott stb de azért erre alapozni a személyiségemet kicsit merész. Illetve grafológusok tudtommal kézzel írott szövegeket elemeznek és úgy vonnak le következtetéseket nem pedig gépelt szöveget de fenntartom a tévedésem lehetőségét. Ami a koromat illeti hát igen lehet ez a baj de mintha bármit is tudnék ellene tenni :D.

2021. dec. 14. 18:56
 22/25 A kérdező kommentje:
Félre ne érts egyébként, nem megsértődök csak nem értem a következtetésedet.Valaki még azt is írta itt hogy az írásomból kiindulva értelmesnek tart szóval csak kíváncsi vagyok. :D
2021. dec. 14. 21:49
 23/25 anonim ***** válasza:
Érzékenynek, kedvesnek tűnsz, más felől meg úgy érzem keresed, hogy ki is vagy valójában, azért írják sokan, hogy megjátszod magad, pózolsz. Ez egyáltalán nem baj, fiatal vagy, de ne erőszakold meg magad, nem kell másnak lenni mint aki vagy. Ez a leszarom hozzáállás általában később jön az életben. A belső bizonytalanságra azzal tudsz hatni, hogy elkezdesz tenni azok ellen az általad vélt, vagy valós dolgokon, amik ezt kiváltják. Ez csak egy példa: úgy gondolod, hogy nem vagy elég sportos. Elkezdesz edzeni látni kezded az eredményt, büszke vagy magadra. Mások azonnal észreveszik, hogy másmilyen a kisugárzásod, kihúzod magad, jó a vibe, ha azt nem is feltétlenül veszik észre, hogy sportosabb vagy egyelőre. Akkor menj el terapeutához, ha reménytelennek érzed magad, ha depressziós vagy, ha úgy érzed nincs erőd változtatni a dolgokon, ha nagyon mélyen vagy, de akkor ne habozz. Nem tudom, hogy most keresel épp állást, vagy már van, az remek lehetőség új embereket megismerni, új emberekkel új motivációkat is találhatsz. Például van egy kolléga, aki megrögzött természetjáró, megkérdezed, hogy csatlakozhatsz-e hozzá, hátha tetszeni fog. Vagy egy másik állandóan filmekről beszél, megnézed amiket javasol, máris van közös téma. Legyél nyitott. A kocsmázós képeket meg hanyagolnám barátnő kereséshez. Más felől (személyes vélemény) igazán mély barátságok sem ott köttetnek. Fel a fejjel, 16-os voltam megint.
2021. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem elérhetőek a képek
2021. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Bocsánat a késői válaszért.

#23

Ebben a válaszban sok hasznos dolog volt számomra köszönöm szépen !


#24

Igen már nem mert egy ideje már nem jött új válasz és gondoltam hogy már dead topic ezért leszedtem. És köszönöm mindenkinek a válaszokat :D. Esetleg küldhetek privátban képet még annak aki hozzá szeretne szólni a témához.

2021. dec. 23. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!