Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a lány kövérnek számít...

Ez a lány kövérnek számít szerinted? Mennyire jön be az ilyen testalkat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2021. dec. 19. 13:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

Jó nagy lötyögős zsíros segge van, a combja is lötyög, mint a kocsonya. Még nem kövér, viszont ha így folytatja, egy év és kövér lesz.

Nem egy követendő példa. Mi a jó ebben? Semmi szépség nincs benne. Igaz, én egy sportos nő vagyok, úgyhogy bocsi, ha nem értem, hogy ebben mi a szépség.

2021. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%

9-es

Nyilván a mell méret alapjáraton nem döntés kérdése, de személy szerint nekem az tetszik. Nem ez hatàroz meg egy nőt, de én mindig olyan baràtnőt kerestem magamnak, akinek bőven volt cicije.

Egyszerűen ez tetszik, ez indít be. Nem akarok ennyire tipik pasinak tűnni, meg szexualizálni a nőket, se mindenkinek megvan mi tetszik.

2021. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%

Csak ezt a borzalmas bikinifazont ne erőltetnék..sima fazonúban,ami mondjuk a mérete is lenne,csinosabb lenne.

Amúgy igazat adok a 11-nek.

De úgy látom itt is divat lehúzni azt,aki nem nyomatja a "fogaddelmagadméghadagadtisvagy" szlogent. ( nem dagadt a hölgy,de az lesz ha nem foglalkozik magaval).

2021. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

#13

Köszi, engem nem érdekel, még ha 0-ás is lesz a válaszom. Leírtam a saját egyéni véleményemet, ez van. Nem fontos, hogy mindenkinek tetszen. Ez a világ már nagyon eltorzult. De emlékezz vissza, az őskorban a Villendorfi Vénusz volt az ideál, ő volt a termékenység megtestesítője. És ő milyen is volt? Kövér. A reneszánszban megint a teltség volt a szépségideál. Most, a mai világban mindenfajta testalkat elfogadott. Az már más kérdés, hogy egészséges-e vagy sem az adott illetőre nézve az az adott alkat.


Biztos van, akinek tetszik a lötyögő hájocska, narancsbőröcske.. pl. nekem erről a Bridget Jones naplója című film, 1. rész jutott eszembe. 😆

2021. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kövér,de nem feszes ami combon nemnézki jól.
2021. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tipikus körte alakja van, ha fogyna, akkor is nagy maradna a csípője, combja, feneke. Van, akinek ez tetszik, mások meg a vékonyabb, keskenyebb lányokat szeretik, ízlés kérdése. De kövérnek nem mondanám.
2022. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!