Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfias a kezem! :S Mit lehet...

Férfias a kezem! :S Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon kilátszanak az ereim, nagy a tenyerem, hosszú és görbe újjaim vannak... áhh, pocsék... mivel lehetne egy kicsit nőiesebbé tenni ?
2010. szept. 6. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyeseknek mekkora problémájuk van....
2010. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy áll benne a répa?
2010. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csináltass rövid francia műkörmöd, akkor majd nem arra figyelsz!!!
2010. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kézformáddal nem lehet mit kezdeni, az ilyenre sikerült, ezzel kell megbarátkoznod.

Arra figyelj, hogy mindig ápolt legyen a kezed meg a körmeid. Ez minden, amivel finomítani lehet rajta.

2010. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy tenyerem van, meg hosszú ujjaim (mondjuk nem eres), mégis kifejezetten nőiesnek, szépnek tartják a kézfejemet.

A körmeidet reszeld oválisra, ne szögletesre. Fesd ki valamilyen világos színnel, akár fényes átlátszóval. + az ékszerek is feldobhatják ( karkötő, gyűrűk).


Amúgy ez legyen a legnagyobb bajod.. A lényeg, hogy legyen ápolt a kézfejed. Egy pasi sem fog emiatt visszautasítani.

2010. szept. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek is kb ugyanakkora keze van mint nekem(lehet még nagyobb is) ráadásul az enyém nagyon vékony, az övé meg..hát eléggé látszik rajta a súlyfelesleg, és engem izél mindig hogy nekem erős kezem van,neki bezzeg milyen puha..de mindig ráhagyom, mert tudom hogy az én kezem legalább nőies formájú, még ha olyan nagy is..az övé meg mint valami dagasztó parasztasszonynak..:D


Nekem egyszer azt mondta egy fiú itt neten,hogy csúnya a nagy kéz...Nem tudta hogy az enyém is nagy..

2010. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!