Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tetoválás mennyi idő alatt...

A tetoválás mennyi idő alatt kopik/fakul ki?

Figyelt kérdés
Amikor megcsinálják, akkor nagyon szép, erős fekete, viszont egy idő után már nem annyira erős, látszik rajta, hogy gyengébb:S Ez függ valamitől, vagy mdkinek ugyanúgy kopik ez a szín?
2010. szept. 7. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem félév után már nagyon kikopik. Van olyan rész ahol egyáltalán nem maradt benne a festék. Viszont egyik ismerősömnek 5év után is ugyanolyan szép, mint amikor megcsináltatta. Bőrtől és festéktől is egyaránt függ.
2010. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ohh, hát ez nem nagyon bíztató :S
2010. szept. 7. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
nekem színes és 2 éve csodaszép. párom fekete nonfigje már nem annyira. a fekete érzékenyebb a fényre, gyorsabban romlik az állapota. ahol csináltattad ott nem sok pénzért felfrissítik a színét, hogy megint szép legyen.
2010. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A színes tetoválásaim nekem is tartósabbak valamiért. Amúgy normális szalonokban, ha kikopik akkor ingyen átvarrják, (természetesen ugyanott ahol csináltattad) mert már nem azért, de ki az a hülye, aki kétszer akarna fizetni egy tetoválásért. (1. voltam)
2010. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom bőrtípustól is függ, meg hogy hol van a tetkó...

Én még csak július elején csináltattam a tarkómra, és semmit sem vesztett a színéből... Pedig júliusban nem tudtam ellenállni a strandolásnak, persze a fólia már lekerült róla. Szóval én mázlista vagyok.

Ja igen, és attól is függ még, hogy az ápolási utasításokat mennyire pontosan tartottad be! Azt olvastam, ha kezdetek kezdetén, úgy 1 hónapig nagyon ügyelsz rá, hogy az adott bőrfelületet ne terheld, sokkal kevésbé kopik ki.

2010. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
omg XD én a hátgerincemre akarok, azt hogy ne terheljem? sulitáska, kabát...XD
2010. szept. 8. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Terhelés alatt értsd: súrlódás, napozás, vakarás, kiszáradás stb.stb.

Mondjuk az elején hordj inkább oldal táskát, és ne vigyél annyi cuccot. Nem a terelésen van a hangsúly, hanam a súrlódáson. A ruha ellen meg egy picivel tovább fóliázd, mint ahogy mondják, azaz 3-4 nap helyett mondjuk 10-13 nap. Akkor már nem muszáj kenegetni, de a fólia védi.

2010. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát elég ostobán fogok kinézni (és így is fogom magam érezni), ha a nyakamtól egészen a fenekemig befóliázom magam:D nem baj, majd megoldom:D

köszönöm a tippeket, praktikákat...:D

2010. szept. 16. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!