Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikushoz vagy témában...

Kozmetikushoz vagy témában érintetthez szól a kérdés: gyantacsíkot javasolt használni házilag fanszőrzet eltávolítására? (25/F)

Figyelt kérdés

Ha igen, miért nem? :D

Sosem gyantáztam még magamat, mások sem engem, és kipróbálnám magamon odalent, viszont nem akarok túlzottan bajlódni melegítéssel, meg ilyenekkel.



2022. jan. 3. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hideg gyanták szerintem nem annyira jók mint a patronos vagy cukor gyanták, én inkább azt ajánlom.
2022. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Olvasgattam én is, hogy inkább azt szokták javasolni, de nincs kedvem otthon melegítgetni, meg kenegetni, úgy vagyok vele, hogy ha csíkkal nem megoldható, akkor marad a borotva :D
2022. jan. 3. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A cukorgyantának fél perc se kell és megmelegszik a mikróba, utána lehet is használni. Nem sok idő.
2022. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem, viszont HA lehetséges gyantacsíkkal, akkor szeretném ezt, és az ezzel járó folyamatot elkerülni :) Nyilván, ha végképp nem javasolt, akkor talán egyszer rávenném magamat, de elsősorban, és kizárólagosan az érdekel, hogy csíkkal lehet-e.
2022. jan. 3. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Meg lehet csinálni hideggyantával is, de azért erősen függ attól is, hogy mennyire erős és sűrű a szőr.

Trimmeld le előtte szakállnyíróval 15-20 mm körülire, ne a csubakka bozontra próbáld.

2022. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok kozmetikus, csak évek óta gyanázom magam otthon.


De a helyedben nem használnék hideggyabta csíkot intim területre (amúgy sehova se, mert pénzkidobás) mert sokkal jobban fáj, mint egy poharas vagy cukorgyanta használata. Plusz nem is biztos, hogy kiszedi rendesen a szőrt, mert ezeket a hideggyanta csíkokat nem erre találták ki.

2022. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6: és ha abból indulok ki, hogy ha csipesszel kiszedem, az számomra vállalható fájdalom, csak extrém lassú? :D De értem, akkor lényeg, hogy ezeket a csíkokat nem erre találták ki...

Hát lehet ráveszem majd magamat egyszer a mikrós cukorgyantás megoldásra, de kizárt, hogy hosszútávon képes lennék ilyennel pöcsölni :D

2022. jan. 3. 14:39
 8/9 anonim válasza:

Szerintem inkább menj el egy kozmetikushoz aki ilyet csinál.

Én is járok havonta. Megcsinálja és nincs vele gond.

2022. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: fodrászhoz is utálok járni, nem szeretem az ilyen időpontegyeztetéssel járó dolgokat, amik elvesznek a napomból :D Ezért merült fel ez, hogy vagy megcsinálom magamnak, vagy inkább marad továbbra is a borotva, de valószínű így is lesz, maradok a borotvánál. Néhány perc alatt megvan, párszor áthúzom rajta, semmi körülményeskedés, és kész.
2022. jan. 6. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!