Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendeltem egy ruhát, viszont...

Rendeltem egy ruhát, viszont másikat kaptam, mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy zöld ruhát, erre megkaptam ugyanezt a típust pirosban. Kinek írjak ilyenkor? Tudom, hogy vissza lehet vinni az üzletbe, és megrendelhetem újra, viszont nagyon nem érzem fairnek, hogy kétszer is náluk legyen a pénzem, aztán kitudja hogy most jót küldenek e. Kinek kell ezt jeleznem? (Bershka)
2022. jan. 8. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Küldd vissza
2022. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor a fent említett probléma áll fent, hogy megrendelhetem újra, viszont így kétszer fizetem ki, és vagy jó ruhát kapok, vagy nem.
2022. jan. 8. 00:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul mivel online rendeltem üzletbe szállítással, nincs blokkok sem, ilyenkor mit kell felmutatni?
2022. jan. 8. 00:09
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia. Semmi baj, ne aggódj:) .


Nincs blokk? Van számla, amit bármikor letudsz tölteni arról az üzletről. Ugyanis megnyitod a fiokod és megnézed a rendeléseket amiket vettél és megkeresed ott amit visszaszeretnél adni. És ott van a számla letöltése. Egy emailra küldetsd rá, és nyomtasd ki :). És meg is van a számla. Aztán viszont a cédula legyen a ruhán, és csomagold be és add fel nekik azzal a számlával amit kinyomtattál:)

2022. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ja és írd is oda az okát,hogy más terméket kaptam. És válaszd ki, hogy vissza akarod kapni a pénzt, vagy a ruhát más színben.
2022. jan. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!