Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csomagot rendeltem egy resell...

Csomagot rendeltem egy resell oldalról, viszont hamisítvány érkezett, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egy Jordan 1 High Bloodline cipőt rendeltem 170€-értékben +5€ volt a kihozatás,a cipő megszólalásig hasonlít az eredetire ,viszont utánna néztem és több árulkodó jele is van ,hogy hamisítvány. A hibás QR kód , a lacebegen nincs rajta Jordan logó, a származás Kína, a bodozon alul van vágás az ereditin nincs.Beszéltem az illetővel akitől rendeltem ő vállig állítja ,hogy eredeti. Ha vissza küldöm neki a csomagot ,vissza kapom a pénzt ,viszont így 10€ vesztek .., ennek a dolognak így kell helyén lennie ,hogy az ember rendel valami ,majd nem azt kapja amit igérnek neki és még vesztjen a pénzt?

2019. dec. 15. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Penzt se fogod latni tobbet es a cipot sem
2019. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha PayPal-al fizettél, visszakaphatod a pénzedet ilyen esetben.

Ha nem így fizettél nem tudsz semmit csinálni, max az oldalon ahol vetted az eladóról általában véleményt írhatsz, és beírod hogy hamis, néha képet is lehet feltölteni hozzá.

2019. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy hamis? Mi több nagy márkát árusítunk, az összes gyártási helye a távolkelet. Köztük Kína is. A brand anyaországában nincs gyártás.
2019. dec. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az oldalt nem tisztáztam egy instagram oldal ,ahol több olyan cipő is van ,amit már retail áron nem tudsz megvenni a boltokban ,csak resale áron ,sok ilyen oldal van . A képeken 100% eredetinek tűntek ezért nem kértem több képet a cipőről ,miután megérkezett utánna jött egy gondolatom ,persze ezt előtte is megtehettem volna ,de nem.. szóval utánna néztem ,hogy ,hogyan lehet kiszúrni a hamis cipőket és ezek a dolgok ,amiket le is írtam azok egyeztek. Egyébként nagyon jó minőség volt ,ilyesztően jó ,már meg is hagytam volna ,viszont kicsit nyomott ,ezért vissza küldtem a címre ,majd a pénzt a 170€ vissza utalta a számlára.
2019. dec. 29. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!