Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy fémszijas búvár karóra...

Egy fémszijas búvár karóra női csuklón nagyon furán nézne ki?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az ilyen órák, de inkább férfiasnak mondanám (pl: [link] Egyszerü hétköznapi viseletként gondoltam.

2022. jan. 9. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tetszik akkor ne az foglalkoztasson ,hogy ki mit gondol hiszen neked kell hordani neked kell ,hogy tetsszen.Szerintem vedd meg.
2022. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Arra érdemes készülni, hogy ez a Casio nehéz lesz és a szíja is hajtogatott lemezből készült (vagyis kb. a legolcsóbb megoldás, bár szíjat lehet cserélni, pl .a népszerű Nato szíjakra)

[link]

Megjegyzem, a hasonló méretű, férfióra vonalon van full titánból készült óra is elérhető áron, ezek jóval könnyebbek, pl:

[link]

És persze vannak jópofa női búvárjellegú órák is, bár pl. ezen nem tekerhető a bezel, tehát eltelt időt nem lehet vele mérni:

[link]

Ha műanyag házas óra is érdekel, a Casio MRW-200H-t érdemes megnézni, többféle számlappal készül, olcsó, vagány és pár deka:

[link]

[link]

Ebből van kisebb, női méret is, az LRW-200H:

[link]

2022. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Találtam mást is, ez is rendes férfi méret, jól néz ki, tekerhető a gyűrűje és van világítása is :)

[link]

2022. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Simán hordják nők is a full fém búvárórákat.

[link]


Idehaza is láttam már nőkön. Aki már rég viseli az Pataki Ági. [link]

2022. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon ízléstelen egy ekkora óra női csuklón. Barátnőmnek is tetszettek a búvárórák,kapott egy 37-es Rado Captain Cookot tőlem. Még ez is nagy de azért egy fokkal elviselhetőbb női csuklón.
2022. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

5.-re.


Szerintem meg a Panerai sem sok: [link]

2022. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

6

De sok. Ízléstelen. Panerait még én sem hordok. Pedig tetszenének csak ordenáré nagyok. Egyszer volt a kezenen 38-as az még elment volna csak aránytalan.

2022. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7.-re.


Engem meg le homároznak a férfi, 36-os, antik Tudor miatt.

2022. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8

Rossz körökben mozogsz. Nekem a hétköznapi óráim mind 34-38 közöttiek. Ezek az ordenáré 3 mutatós alap órák 41-42 mm méretben marha ízléstelenek. Max ha sportórád van pl egy G-Shock vagy egy autentikus pilótaórád ott még elmegy a nagy méret de ott se mindegy a csuklóméret.

2022. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!