Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete fémszijas karórák...

Fekete fémszijas karórák miért olyan ritkák?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek, minden vágyam egy. Mi a hátránya? Miért van belőlük kevés?

2022. jan. 1. 17:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Nézegetem net-en, de csak ilyen "gyengébb" márkákból látok feketét, amiknek nincs túl jó hirük pl: Diesel, Naviforce. De páldául Casio, Seiko ami már jobb ezeknél alig látok.
2022. jan. 1. 17:19
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert nincs sok jó módszer rá, hogy feketét csináljanak. A festés érzékeny a karcolásokra, nem öregszik szépen és az eloxált aluminium sem egy ideális óraház és szíj anyag.
2022. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
#2, pvd bevonattal azért eléggé jól megy...viszont g-cidràga, én csak utólagos moddokban làttam igényesen kivitelezve.
2022. jan. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól leÍrták előttem, nem véletlen hogy kevés ilyen van. FémszÍj alatt gondolom acélt értesz. Acél meg ugyebár alapból olyan "acélszÍnű"

- Bevonatolás szerintem gagyi lenne.

- Irtó kényes lenne egy ilyen szÍj. Egy hét aktÍv hordás után szerintem szanaszét lenne karistolva. A fekete szÍjon az acélig hatoló karc pedig szinte világÍtani fog.

- Amúgy meg szerintem krva ronda is emellé :D.


Ha annyira fekete órát akarsz, nem jó a bőrszÍjas?

De tessék, itt egy:

[link]


Van felsőbb katerógiában egyébként. Csak az nem acél, hanem kerámia.

2022. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a rendes bevonat drága cserébe az is igénytelenül karcos lesz újrabevonatozni meg egy vagyon.
2022. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszenek a fekete fémszijas órák, de akkor lehet lemondok róla, a karcok miatt. Amúgy ezekkel szemezgettem: [link]

[link]

2022. jan. 4. 19:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Esetleg ez: [link]
2022. jan. 4. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7

Olyan órát ne vegyél aminek a nevében van hogy Fos.

2022. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy kinézetre tetszik, a müszaki tartalma azt elhiszem hogy nem a legjobb. Nem szándékozok ilyet venni.
2022. jan. 4. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

Azzal a Citizennel nem fogsz rosszul járni szerintem. Fekete, acélszíjas, vedd meg ha tetszik.


Nem tetszik a műszaki tartalma? Hát ebben az 50 ezres ársávban egyik sem kiemelkedően jobb mint a másik egyébként. Ez a belépő kategória az órák világába. Nyilván a nagy műszaki csodákat nem itt kell várni, de még csak nem is az 500 ezres kategóriában.

2022. jan. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!