Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyek azok az aliexpress gél...

Melyek azok az aliexpress gél lakk márkák, amelyek jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Otthoni gél lakkozásra szeretnék színeket bevásárolni, de az itthon kapható márkák, mint a Crystal nails vagy a Perfect nails elég drágák, ezért szeretnék egy olcsóbb alternatívát találni, de nem szeretnék kárt tenni a körmömben egy rosszabb anyaggal.

2022. jan. 9. 12:49
 1/4 anonim válasza:
Én egy faces csoportban azt olvastam, hogy a Pretty Bond nagyon jó, pont tegnap rendeltem, mert rendeltem egy használt gél lakk szettet (szintén kínai). Kíváncsi leszek rá.
2022. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Born Pretty, elnézést 😂
2022. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azóta megérkezett és nagyon szuper, csak ajánlani tudom! Ahogy a szintén kínai,, magk" gél lakkot is, egy réteg is tökéletesen fed, szépen terül.
2022. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én "Rosalind" gél lakkot rendeltem, ez is tökéletesen fed, hamar köt és csodás színei vannak.
2022. ápr. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!