Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúknál az alsó ajak kell...

Fiúknál az alsó ajak kell kifelé álljon kicsit, és a fenti picit befelé? Nekem pont fordítva van a felső ajkam áll kicsit kijebb és a szám sem széles ugye nincs "szopós" szám?

Figyelt kérdés
Ez csak azért jutott eszembe mert a múltkor szídtak engem és azt is mondta hogy azt a csúnya számat. Engem csak ez az egy szava gondolkodtatott el azon, hogy tényleg csúnya a szám? Vagy ezt csak úgy szokás mondani amikor szídjuk a másikat?
2022. jan. 11. 19:47
 1/1 anonim válasza:
megnyugodhatsz, ez csak egy szidás. Bár én úgy hallottam hogy k**va szádat, de gondolom nem a külsődre értette. Egyébként ha négis arra, kérlek ne foglalkozz vele. Minden arc más, ezért nincs senkinek tökéletes arca. Minden arc gyönyörű, és akik negatív megjegyzések tesznek, csak nincsenek magukkal megelégedve és tombol bennük a negativítás
2022. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!