Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi alapján válasszam ki az...

Mi alapján válasszam ki az első elektromos -férfi- borotvát magamnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kapcsolatban az apámmal ezért itt kérnék egy kis segítséget.


Idáig Gillette kézi borotvát használtam, de mostmár szeretnék egy állandó borostát, mert jól áll. Ehhez milyen fajta borotvát keressek, nekem teljesen ismeretlen ez a terület és olyan sok féle van. (Pl körkéses, cserélhető különböző fejekkel, 3 késes stb)


Tehát amire használám: állandó borosta, annak formázása és ha úgy van kedvem akkor néha tudjam simára is borotválni az arcom (mint a hagyományos kézivel)


Ahogy olvastam valami trimmelőt kéne vennem, ha erre felé keresgélek az jó?

Amúgy max 20 ezer forintot szánnék rá.


Ha valaki linkelne is valamit, azt külön megköszönném.



2022. jan. 20. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Borostához anno hajvágót használtam, de utána vettem egy philips multigroomot és iszonyat jó, mondjuk én az állandó borostahossz igazgatására ráuntam és van egy 3cm-es szakállam, azzal igazítom ezt is.


Sajnos villanyborotvával nem férsz be mindenhova, én sima pengét a ujjaimmal meghajtok és azzal igazítom ki mindenhol, de ezt sokat kell gyakorolni.

Nézz bele ebbe

https://www.youtube.com/watch?v=uosDWcvinO4

2022. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző úr is mondta, nyugodtan használhatsz hajnyírót is. 0-ással letolod 3-4 naponta aztán csodás lesz. szúrni sem fog:)
2022. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ezt a philips multigroom-ot már én is néztem, lehet emellett döntök. Ez haj és szakállvágó is, kb mindenre jó, ahogy néztem most.

2022. jan. 21. 08:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van tapasztalata a One Blade-el azt is meghallgatnám.
2022. jan. 21. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!