Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek férfiatlan , ha...

Szerintetek férfiatlan , ha egy erős, sötét szőrzetű férfi gyantáztatja a karját és a lábát?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha itt,így kiírod,azt fogják válaszolni,hogy férfiatlan.Viszont ha megismerkedsz egy nővel,szimpik vagytok egymásnak,jól kijöttök,látja,hogy férfias vagy,majd amikor levetkőzöl,megtudja,hogy szőrtelenítesz,akkor már nem fogja érdekelni. Amúgy meg férfiaknak sem tilos,sokan szokták is.
2022. jan. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy férfi a testét borító szőrtől lenne csak férfias, akkor megette a fene az egészet.
2022. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést, csúnyább szót nem akartam itt használni. :)
2022. jan. 28. 14:30
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Csak nyugodtan. Ha nem szőrtelenítenék, én is olyan lennék mint egy majom.
2022. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem férfiatlan, inkább ápoltságot sugall.
2022. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Én évek óta a teljes testem gyantazom. Karok lábak is. A fejem minden másnap borotválom. Undorító a szőr számomra! Nem bírom magamon elviselni! Utálom a szőrt magamon. A szemöldököm is szedem.
2022. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Jó # 6 os , de ő heteróként kérdezi
2022. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7.

Mi köze van a szőrhöz a nemi hovatartozáshoz?

Én is hetero vagyok, de teljesen szőrtelen.

És?

2022. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
6-os vagyok. Igaz full homoszexuális vagyok. De a szőrtelenítésnek semmi köze a nemi identitáshoz. Van hetero is és van bi is, és van meleg is szőrösen, szőrtelenítve. Én azért szőrtelenítem magam, mert undorodok a szőrtől. Nem bírom magamon elviselni. Olyannyira hogy 20 éves korom óta a fejem is borotválom télen és nyáron is! A lábamat 13 éves korom óta borotválom, gyantázom.
2022. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Én is hetero vagyok és szőrtelenítek. Eddig nem volt gond a lányoknál se. Nem szeretem én se magamon és nem is tetszik. Talán ha ritkább, világosabb lenne másképp vélekednék róla, de nincs így. Hajam és a szemöldököm viszont megtartom! Azokkal nincs bajom, sőt a hiányuktól igencsak búslakodnék.

Nem hiszem, hogy sok köze lenne nemi hovatartozáshoz, haverom meleg és tiszta szőr. Szóval erről ennyit 😂

2022. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!