Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ruhát vegyek fel,...

Milyen ruhát vegyek fel, illetve milyen sminket csináljak LÁNYBÚCSÚRA?

Figyelt kérdés

A leendő sógornőm meghívott a lánybúcsújára. (holnap lesz) Mit vegyek fel? Hogyan sminkeljem ki magam? Bulizni is elmegyünk egy szórakozóhelyre. Segítsetek!


18L


2010. szept. 10. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nem lesz valami "lánybúcsús egyenruci", akkor valami csajos összeállítást javasolnék mindenképp.

Mondjuk, az sem mindegy, hogy gyalog vagy autóval mész a helyszínre, illetve közel van-e hozzád. Amennyiben nem kell sokat kint lenned(hisz este bizony már lehűl a levegő mostanság, eshet az eső...), akkor valami csinos kis ruhát ajánlok, vagy egy csini tunikát leggings-sel. Fiatalos és trendi lehetsz, mégsem az a "túlöltözött" kategória. Ha ez nem jön be, akkor egy farmer(de inkább nőiesebb, mint sportos) és hozzá egy szép blúz vagy ízlésesen dekoltált felső, vagy csőtop, ilyesmi.

Nadrág helyett felvehetsz szoknyát is természetesen. Bár az extra-minit nem nagyon javasolnám. :D

Alapvetően, ha nem sportos, vagy otthoni ruhát veszel fel, hanem igényesen összeválogatod az egyes darabokat, szerintem nem lőhetsz mellé. Javaslok még kiegészítőket: fülbevaló, nyaklánc, karkötő, hajdísz, gyűrű, egy színben harmonizáló táska vagy bármi egyéb, ami feldobja a szetted. :)

2010. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Kerestem pár képet ötletadónak: :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Találtam pár használható ötletet, majd este kirámolom a szekrényt, és összeállítom a szettemet :)
2010. szept. 10. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!