Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt a képet hogy szerkesszem...

Ezt a képet hogy szerkesszem meg? Képpel

Figyelt kérdés

Van egy képem, amin iylen a beállásom. Hogy kell megszerkeszteni, hogy teljsen így nézzen ki? (színhatások, effektek, stb.)



[link]


2010. szept. 10. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt valószinüleg már egy szakmában dolgozó készítette. Ez egy hosszú folyamat, amivel ilyenné tehet lenni a képeket. Fontos az is, hogy hogyan fénnyképezünk. Gondolom amit biztosan észrevettél, hogy ezen a képen szereplő lány még retusálva is van. Ha jól látom a fotó ilyen paraván ( nem tudom sajnos a pontos nevét ) előtt készült, amivel könyebb a hátteret módosítani. Amennyiben ilyened nincs, eleve nehezebb lenne a dolgod. Talán amit megtudsz csinálni mindenféle ismeret nélkül, az, hogy elhomályosísd , ahogyan a képen a lány lába is elvan. Pontosan nem lehet számszerint leírniazt , hogy a színátmenetben mennyit és hogyan állísd be, hisz ez függ a te képedtől. ( Annak méretétől illetve attól is, hogy mennyit szeretnél elhomályosítani, na meg persze attól, hogy mennyit jelölsz ki )


Tudom ezzel nemsokat segítettem, de egyszerűen lehetetlen leírni, hogy hogyan csináldd meg pontosan így a képed. Viszont ha nézegetsz a neten különböző videókat és próbálgatod a képszerkesztőd egy idő után már magad is tudsz majd hasonlót készíteni :)

2010. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!