Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az alakról...

Mit gondoltok erről az alakról? Ez körte alak vagy milyen?

Figyelt kérdés
Bocsánat hogy itt mutogatom magam énis szégyenlem de anyámtól csak azt hallom hogy milyen elhízott p.cs@m van, meg seggre kéne edzenem mert csúnya, barátaim nincsenek hogy tőlük kérdezzem meg, apámtól meg alapból nem kérdezek ilyenekről, tényleg csúnya vagyok és edzenem kéne? (Privát üzenetet nem kérek úgysem nézem meg csak tiltom az illetőt) őszinte válaszokat kérek, azért kérdezem ezt az egészet mert csináltam pár képet és nekem nem tűnik annyira gáznak, össze vagyok zavarodva ezért kérném más ember véleményét, előre is köszönök minden választ!
2022. febr. 21. 21:31
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
2022. febr. 21. 21:32
 2/41 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem csak b-szogatni akar anyàd.


Ez az àtlag teljesen jó àtlagként.

2022. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

#3-nak köszi, kezdek megnyugodni.

#2-nek meg nem tudom hogy érted, ígyis alig volt ralytam ruha, csak bugyi és melltartó, szerintem ígyis tökéletesen lehet látni, ha meg csak azt akarod hogy rakjam ki magam mesztelenűl akkor mennyél keressél egy annyira ostobát aki ezt megcsinálja és majd arra kiverheted.

2022. febr. 21. 21:46
 4/41 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem szép tested van. De valóban érdemes lenne valamilyen rendszeres mozgást beiktatni a hetirendedbe. Apukádnak meg szólj, hogy kezelgesse kicsit gyakrabban anyukádat. 😏
2022. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Noren1989 ***** válasza:
73%

Ha alakként kéne definiàlnom, akkor téglalap, vagy karcsú oszlop.


Illetve megjegyezném, hogy tippem szerint tini vagy, alkatod még nem kifejlett.

2022. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

#5 köszi a normális választ, amugy külön mozgás nem nagyon kellhet szerintem mert az új tesitanár ígyis megöl minket😅.


#6 neked is köszi, igen tini vagyok, annak viszont örülök hogy nem végleges az alakom😁🙌

2022. febr. 21. 21:58
 7/41 Noren1989 ***** válasza:
93%
Akkor max az étrendre figyelj oda kicsit és ennyi.
2022. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Metionin ***** válasza:
97%
Semmi extra, átlagos alkat, semmiképp sem kövér, gyanítom, hogy inkább anyukád az. Kis edzéssel nagyon szép alakot tudnál formálni magadnak de azért így sem rossz.
2022. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
95%
Teljesen normális alakod van, ne aggódj emiatt, még fog változni.
2022. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
66%

Nem körte. Pont az ellentéte, szembõl látszik egzértelműen.


A vállad erõsebb mint a csípõd, szóval ez az az atletikus, sarkára állított háromszög. Sok modellnek és sportolónak ilyen az alkata


Letisztult, dinamikus vonalak illenek hozzá.

2022. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!