Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érdemesebb a fanszőrzete...

Miért érdemesebb a fanszőrzetet növéssel megegyező irányban leborotválni mint növéssel ellentétesen?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem hogy akkor nem fog viszketni, tévedtem, most borotváltam le a hasam alatt és a péniszem fölött lévő szőrzetet és eléggé viszket és szúr egy kicsit, mit tegyek?

Előre is köszi a segítséget!


2010. szept. 11. 21:49
 1/2 anonim válasza:

Hát a lányoknál azért mert az a terület nagyon érzékeny és így ha szőriránynak megegyezően borotváljuk úgy nem irritálódik annyira így nem is viszket és nem is vágod meg magad olyan könnyen bár kicsit tovább tart maga a művelet. Megjegyezném nagyban segíthet ha utána bekened valami krémmel.


(Megjegyezném én csaj vagyok szóval nem biztos h a válaszom megfelelő.)

2010. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vérgibbon válasza:
Mert ha ellentétes irányba vágod/borotválod akkor ugyanúgy viselkedik mint a szakáll erősebb lesz és egy irányba fog nőni. Gondolj csak bele pár év borotválás után már bozótvágóval kell nyírni.
2010. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!