Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Ti milyen nőre...

Fiúk/férfiak! Ti milyen nőre mondjátok azt, hogy csinos?

Figyelt kérdés

Illetve, hogy kellene ezt értelmezni?

Például az öltözködése/megjelenése csinos, de pl. arcra annyira nem szép vagy arcra is vonzónak találjátok?


2022. febr. 25. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Testre.
2022. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

Ha egy nőre mondom, hogy csinos, akkor azt nem a ruhájára értem.

Ha egy pasira te azt mondod, hogy jól néz ki, akkor arra célzol, hogy divatos rajta a farmer és a póló??

2022. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mondom arra is aki csak csinos testű, de arra is aki tetszik
2022. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Aki úgy mindent egybevetve gyönyörű,és azonnal meg fog valamit bennem.Én erre szoktam mondani.25F
2022. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%

A csini csaj az számomra alacsony, vékony, de van formája, és aszerint is öltözködik. Egy csaj lehet hétfőn nem csini, de kedden csini. Egy hoodieban nem lesz csini, az biztos.


Csini pl. egy kockás rakottszoknya.

2022. febr. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Az arcra, meg a teste alakjára mondanám hogy csinos. Lehet csinos az arca, szép a haja. A teste meg akkor csinos ha formás, gömbölyded, de nem kövér. Persze ez egyéni, hogy kinek mi tetszik. De lehet szimpatikus a kisugárzása folytán is.
2022. febr. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Hát ne a photoscapen vagdosa magát! Szerintem ha valaki jól néz ki, az add magára! Mindegy engemet mindegyikben megfog valami xD nem tudom igazából kavarognak az érzéseim, de valami mindig visszafog. Igazából én mindig belsőleg döntöm el! Egy nő lehet akármilyen, ha közben vannak rossz kisugárzása. De semmi sem tökéletes. Meg a baj szerintem ott volt, hogy túlságosan lépésre akartak bírni. Bevallom nekem nem arra kell, hogy csak ágyra vigyem. Aztán kész megállt a föld. Az igazság hogy egyeseknél ez baromi fontos. Mitől csinos? Mondjuk jó arcvonásai vannak. Igazából belülről is átjöjjön, hogy életvidám. Nem olyan, hogy csak kívülről próbál csábítani stb. Mondjuk nekem olyan amelyik könnyen érzésre vehető, úgymond igazán túl könnyen túladja magát. Kicsit sem olyan puffasztott, hanem karcsú alakja van. Meg mindig használ parfümöt, de azt jó minőségű. Meg körübelül legyen velem egy magasságú. Meg ne érezzem a hónalj szagát. Meg ne legyen túlságosan átlátható a gondolkodása.
2022. febr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Jah meg az öltözködés az ne legyen kirívó.
2022. febr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Folyamatosan add magára. Meg az arcvonásai egyenesek. Nem olyan gördültek.
2022. febr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Göndör haj. Azt ha most ducibb is de legyen formás alakja.
2022. febr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!