Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Plázacicás stílus. Hogyan...

Plázacicás stílus. Hogyan változhatnék csak egy picit? :]

Figyelt kérdés

15, lassan 16 éves lány vagyok.165, 166 cm,50kg.Nem anorexiásan, de azért vékony.Platinaszőke tépett, festett hajam van, amit vasalok.Kék szemem van,szeretem a rózsaszínt és a nőcis de nem közönséges összeállításokat.( Latex nacik hosszított felsővel, esetleg tunikával,de néha melegítő felső és egy egyszerű farmer is megteszi.:) )


Szeretek sminkelni.Amikor itthon vagyok, vagy csak leszaladok a kutyussal,akkor nem sminkelek,de buliba meg suliba is alapozó,korrektor,szempillaspirál,szájfény,néha pirosítózok is.Nem erősen,hanem olyan még pont természetes kategória feelingem van szerintem.:) Nem 1 kg smink van a fejemen, csak pont annyi amennyi elfedi az apróbb bőrhibáimat,és valamennyit még dob is rajtam ( szerencsére nem vagyok bőrhibás de menszi előtt néha előjön 1 - 2 patti,esetleg mitesszer is előfordul néha ).


Stílusra plázacicás vagyok,olyan Barbies, ezen nem szeretnék változtatni, mert jól érzem magam így.Viselkedésre nem vagyok tipikus plázap*csa azért.:)

Havi bajnál hisztis vagyok, oké, szeretek, sőt imádok vásárolni ( de szerintem ezt semmilyen "csajos" csaj nem veti meg amúgy.:) ), de ha kell takarítok, és tanulni is igen jól tanulok..:)


Szóval nem stílusilag szeretnék megváltozni, csak szeretnék jobb lenni, szeretnék jobban kinézni, mégjobban megfelelni magamnak.:)


Eldöntöttem, hogy eljárok szoliba ( nem narancssárgára pirított csaj akarok lenni, csak utálom hogy holt fehér vagyok:D Szeretnék egy gyönyörű alap barna bőr színt ). Pár kg-t szeretnék hízni is, mert a mellméretemmel nem vagyok egyáltalán elégedett.Oké, előny, hogy nem lóg, de én túl kicsinek érzem, és bár egyáltalán nem vagyok szégyenlős, azért ez miatt néha bennem van a gátlás.( Strandon, tesinél, és az eddigi barátaim előtt is [ sajnos ]..:) ) A szemöldököm nagyon halvány mintha nem is lenne kb olyan.Úgyhogy tényleg teljesen természetesen,nagyon halvány barnával, rajzolva van.A hajamat szeretem feltupírozni, illetve szeretem magasan copfozni, meg kiengedve is szeretem hordani.:) Aztán a körmeim állandóan letörnek, ezért szeretnék valami szolid műkörmöt is, aminek teljesen természetes hatása van, és ezerszer szebb mint amilyen alapjáraton.:) Kicsi és mindig törik sajnos.:(


Valami ötlet esetleg még, amivel nem esek át a ló túloldalára, de azért dobna rajtam? :)


Alapjáraton nem vagyok egyáltalán csúnya, de playmate sem.:) Nem panaszkodok, mert akadnak ígyis fiúk stb, de én magamnak szeretnék mégjobban megfelelni igazából, szeretnék még egy kicsit "átlagon felüli" arcot kapni.


Előre is köszi mindent, és bocsi, hogy hosszú voltam.:)


2010. szept. 12. 12:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
KÉPET???
2010. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Átlagon felüli? Szerintem már így is tök átlagos vagy. Minden második csaj ilyen, mint te vagy.
2010. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%

Képet!

huhh b*szki, rendesen rádkattantam ahogy elolvastam....

tépett platinaszőke haj....mmmmm

áhhh kész vagyok....és sztem szerelmes is...

19/f

2010. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
képet rakj ki
2010. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Hát csajszi ahogy olvaslak szerintem veled semmi gond nincs :) Mintha magamat olvasnám ennyi idősen (bár én már 20 elmúltam). Én csak 1 tippet tudnék adni, ha tetetnél a hajadba pár barna csíkot, az igencsak feldobná, megvadítja kicsit :) Ha a szőke van túlsúlyban, akkor igencsak üt. Nekem jelenleg szintén félhosszú és tépett, alapból barna, de már több benne a szőke satir, hátul viszont belül az egész sötétbarna (hátulról ez nem látszik, csak ha 1-2 tincs kikandikál elöl :))
2010. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképp mutass képet. Ugyanis most ugyan el tudjuk képzelni hogy milyen vagy, de lehet hogy valójában tök más, és lehet hogy ami szerinted jó rajtad te azon akarsz változtatni, vagy fordítva. Így mivel nem látunk téged, nem tudunk okos tanácsokat adni, mert nem tudjuk mi állna jól, miben kéne változnod stb. Szóval muti a képet!:) 23/L
2010. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nem mersz képet mutatni mi??? ratyi:D
2010. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha törik a körmöd, akkor valami vitamin vagy ásványi anyag hiányod van. Arra ne műkörmöt rakj, mert az még jobban tönkre teszi. Az egészséges, erős köröm szerintem sokkal szebb és "átlagon felülibb", mint a mű.
2010. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Egy szépen felrakott műkörömnél nincs szebb! Töredező körmökre is jó, sőt! A saját köröm nem lesz erősebb, de nem is árt neki, szóval amíg van rá pénzed, addig nyugodtan.
2010. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

aha..jaja

elishiszem mi? :DD

2010. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!