Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek egy 17...

Lányok, szerintetek egy 17 éves göndör hajú srácnak milyen stílus állna jól?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy göndör hajam van, de állandóan levágatom, mert utálom, viszont sokan mondták anno, hogy nagyon jól áll. Most szeretném meghagyni terjedelmes, göndörnek, és ajánlották hozzá a hippi öltözködési stílust (világos farmergatya, színes fejpántok, mindenféle bőrcuccok, bőrkarkötők, kiegészítők), de nem tudok dönteni. Unom, hogy reggelente többet kell páváskodnom a tükör előtt lassan, mint egy csajnak, mert nem tudom, hogy a göndör haj milyen öltözködési stílushoz állna jól.
2011. szept. 12. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Küldenél képet? Akkor könnyebb lenne. :D
2011. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, akkor az, amelyikben leginkább önmagad vagy. Nehogy már a hajad döntse el. :D
2011. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én annyira imádom a göndör hajú pasikat :D De most nem azért mondom :))

Én egyébként a rockosabb stílust tudnám elképzelni rajtad!

Ha nagyon göndör a hajad,fogd össze vegyél fel

baseball sapit és az úgy tök jól állhat,kicsit hip-hoppos!

Ha rövid belőheted zselével..

De igazából azt válaszd amelyikben jól érzed magad! :)

2011. szept. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Sok göndör hajú pasit láttam aki meghagyta hosszabbra, de csak kb fül alá. És szerintem az olyan pasiknak a laza, skater stilus áll jól főleg. De viszont ez csakis a te életstilusodtól függ, az arcodtól, mindentől. De semmiképp ne válj meg önmagadtól. Maradj önmagad. és talán képpel lehet könnyebb lenne segiteni.
2011. szept. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó döntés, hogy meghagyod hosszabbra! :))) Én isimádom a göndör hajú pasikat!

Hippi, rocker, hip-hop.... hát én igazából egyiket se javasolnám... de nem tudom milyen zenét szeretsz, akarod ezt mutatni az öltözködéseddel vagy nem?


Szerintem jól állhatna akár, amit én leginkább szeretek pasikon, elegáns-sportos öltözet. Farmer, vagy szövetnaci, ing, mellény, kardigán,zakó... szóval ilyenek. De ezeket is fel lehet dobni pl. bőr karkőtőkkel, nem kell komolyan venni ennyire az elegáns stílust. De látatlanban nehéz így eldönteni, mi állhat jól neked...

2011. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
öltözz úgy ahogy eddig.a göndör haj bármihez passzol :) én is imádom:)
2011. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
göndör hajú ismerősöm egyenes vagy csőszárú farmert visel, általában sötét színűt, és pólóval vagy inggel, de szerintem inggel jobb. szóval farmer és színes/kockás ing. ő 16 éves
2011. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg Harry Stylest! Göndör a haja és eszméletlen jól néz ki!! :D
2012. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zsofi.lili ***** válasza:
A punk álnajól vagy a rock . válazdki :D
2012. júl. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem a göndör hajnak semmmi köze a stílusodhoz ugy oltozz ahogy szoktal. En szemely szerint imadom ha egy fiunak hosszabb gondor haja van amibe bele lehet turmi viszont a nagyon hosszu az nem jon be. Az irasod alapjan nem hippi nemis rock vagy pánk..nem tudom pronalkozz a hipster fazonnal de kep nelkul tenyleg semmit nem tudunk biztosra mondani
2014. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!