Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem fognak túl gyerekesnek...

Nem fognak túl gyerekesnek tartani a kinézetem miatt?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, Budapesten fogok jelentkezni pultosnak. Az arcom nagyon nem néz ki 20 évesnek, inkább ilyen 16., mert eléggé babaarcom van (ezt már mások is észrevették, pl. mindig kérik a személyimet). + Szőke is vagyok, ami amúgy is fiatalít még rajtam. Nagyon szeretem magamat így, de félek, hogy emiatt nem fognak felvenni.

Szerintetek?


2010. szept. 12. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a külsőd miatt fognak téged oda felvenni, hanem az értelmesség, megértőség, tapasztaltság és a megfelelő kommunikáció készség miatt.
2010. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy figyelembe veszik a külsőt is, hiszen úgy volt a hirdetésben is, hogy megkapó külső előny...
2010. szept. 12. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Kulsorol nem is szabadna lenni a hirdetesben semmi. Diszkriminacio ala esik. Ha fiatalos, babaarcod van, es szoke is vagy, biztos felvesznek, ezek altalaban a "megkapo kulso" tulajdonsagok ala esnek.
2010. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos van ott is elég pedofil hajlamú férfi. Ezen nem múlik, csak ellenőrzéskor kérik a személyid, hogy tölthetsz-e alkoholt. Am pl a Sakáltanyában is azért kapta meg Violet a melót, mert olyan, mint egy óvónéni. xD De csoporttársak is kellenek. :D
2010. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!